Європа вимагає пояснень від Google щодо нової політики роботи з даними

00:00,
21 Березня 2012
1137

Європа вимагає пояснень від Google щодо нової політики роботи з даними

00:00,
21 Березня 2012
1137
Європа вимагає пояснень від Google щодо нової політики роботи з даними
Французька національна комісія громадянських свобод (CNIL) від імені  європейських регуляторів надіслала листа гендиректору Google Ларі Пейджу. У листі комісія просить відповісти на ряд питань щодо використання приватної інформації інтернет-користувачів. 

Компанія  Google ввела нові правила роботи з інформацією користувачів 1 березня. Це нововведення відразу викликало хвилю критики з боку європейських правозахисних організацій.

CNIL заявила, що така політика не відповідає нормам європейського законодавства про безпеку приватної інформації у веб-мережі, зокрема суперечить закону European Data Protection Directive.

Комісія двічі просила Google відкласти введення нових правил, але в обох випадках компанія відмовилась.

Тепер європейські регулятори підготували листа на 12 сторінок, який містить 69 питань. У відповіді  Google має дати юридичне пояснення своєї політики.

Зокрема, ставиться питання щодо використання особистих даних користувача на різних сервісах Google без його дозволу. Наприклад, тепер інформація з Google Search може бути використана на сервісі Gmail, а з Gmail – на Google+, в тому числі фотографія.

Також комісія бажає знати, чи намагалась Google відповісти на питання користувачів щодо нової політики, і скільки таких запитань вони отримали.

У Google  підтвердили отримання листа, проте вважають свою політику чесною та прозорою. Термін для відповіді – до 5 квітня.

Джерело: Computerworld

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
EU-startups
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду