Законопроект штату Арізона з інтернет-цензури викликав бурхливу дискусію у США

00:00,
4 Квітня 2012
841

Законопроект штату Арізона з інтернет-цензури викликав бурхливу дискусію у США

00:00,
4 Квітня 2012
841
Законопроект штату Арізона з інтернет-цензури викликав бурхливу дискусію у США
Законодавче зібрання штату Арізона, США, ухвалило законопроект, згідно якого розміщені в інтернеті «образливі» публікації вважатимуться злочином. При цьому підставою для кримінального переслідування не обовʼязково є заяви ображених «жертв» − які матеріали є «образливими» визначатиме сама держава.

Американська медіакоаліція (Media Coalition) вважає законопроект відвертою нісенітницею, і вже направила губернатору штату Арізона Ян Брюер (Jan Brewer) листа із проханням не підписувати його, і таким чином не надати законопроекту статусу закону, розповідає портал New American.

Як відзначає медіакоаліція, законопроект, який нібито повинен переслідувати залякувальні та образливі матеріали, насправді стане прямою перепоною для вільного висловлювання думок в інтернеті.

При цьому у законопроекті  фігурує числена кількість понять, які не мають чітких юридичних визначень, а також можуть сприйматися доволі субʼєктивно − наприклад,  «аморальний», «непристойний» та «образливий».

В такому випадку, переслідуватися за  подібним законом можуть, наприклад, ресурси, які опублікували твори Стівена Кінга, або спортивні форуми, де вболівальники обговорюють забитий або незабитий гол доволі емоційно, використовуючи вільну лексику, але це не означає, що вони хочуть когось образити, наголошує медіакоаліція.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
vote29
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду