В Росії пропонують заборонити рекламу алкоголю в інтернет-ЗМІ

00:00,
25 Травня 2012
646

В Росії пропонують заборонити рекламу алкоголю в інтернет-ЗМІ

00:00,
25 Травня 2012
646
В Росії пропонують заборонити рекламу алкоголю в інтернет-ЗМІ
Відповідний законопроект подали до розгляду депутати фракції «Единая Россия».

Законопроект, що передбачає обмеження на рекламу алкогольної продукції, включно із пивом, в інтернет-ЗМІ, внесла на розгяд Держдуми група депутатів фракції «Единая Россия», повідомили інформагентству РІА «Новости» у апараті нижньої палати парламенту.

Згідно спостережень видання Advertising Age, пиво у РФ раніше класифікувалося як «споживчий продукт», у результаті чого компанії-виробники пива отримували більшу маркетингову свободу, аніж виробники алкоголю.

«Основним завданням законопроекту є створення умов, що перешкоджають вживанню молодими людьми алкогольної продукції, включно з пивом, шляхом обмеження її реклами», – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Документ вносить поправки до статті 21 федерального закону РФ «Про рекламу».

Реклама алкогольних продуктів, згідно задуму авторів законопроекту, не повинна публікуватися інтернет-сайтами, зареєстрованими як засоби масової інформації.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
KegWorks
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду