Держдума РФ прийняла у першому читанні законопроект про створення реєстру заборонених сайтів

00:00,
6 Липня 2012
986

Держдума РФ прийняла у першому читанні законопроект про створення реєстру заборонених сайтів

00:00,
6 Липня 2012
986
Держдума РФ прийняла у першому читанні законопроект про створення реєстру заборонених сайтів
Держдума РФ прийняла сьогодні у першому читанні законопроект про створення єдиного  реєстру доменів і сайтів із забороненою інформацією, повідомляє інформагентство РІА «Новости».

До «забороненої інформації» належить, зокрема, пропаганда дитячих  самогубства, дитяча порнографія, пропаганда наркотиків та психотропних речовин, військових конфліктів. Документом передбачається створити чорний список веб-сайтів, які містять подібну інформацію.

Сайти не потраплятимуть до цього реєстру автоматично – наглядовий орган, котрим, як передбачається, стане Роскомнагляд, покладе на некомерційну організацію обов’язки з моніторингу сайтів із протиправною інформацією.

Роскомнагляд, як планується, попередить власників таких сайтів – і якщо вони не видалять цей контент протягом доби, це повинен буде зробити хостинг-провайдер. Якщо цього не зробить і хостинг-провайдер, сайт потрапить до чорного списку.

Згідно з ще одним положенням законопроекту, інформація про те, що фільм чи програму не рекомендується дивитися дітям до певного віку, повинна демонструватися не лише на початку трансляції, але й після закінчення перерви на рекламу.

Законопроект викликав у російському суспільстві неоднозначну реакцію. Так, Рада з прав людини при президенті РФ розкритикувала ідею створення реєстру заборонених сайтів, оприлюднивши відповідну заяву. Питання щодо механізму фільтрації озвучили і представники російського Мінкомз’язку та різноманітних інтернет-організацій.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Windows Era
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду