Cудовий процес між Apple та Samsung наближається до кінця

00:00,
23 Серпня 2012
698

Cудовий процес між Apple та Samsung наближається до кінця

00:00,
23 Серпня 2012
698
Cудовий процес між Apple та Samsung наближається до кінця
Остання спроба судді Люсі Ко (Lucy Coh) заохотити корпорації Samsung та Apple досягнути домовленостей у патентних питаннях закінчилася невдачею. Тепер справу вирішуватиме американський суд присяжних, пише Financial Times.

У патентній битві між IT-гігантами, яка відбувається у суді в Сан-Хосе, Каліфорнія, обидві сторони  представили свої заключні аргументи, відзначає Financial Times.

Головний  адвокат Apple, звертаючись до присяжних, заявив: «Компанія Samsung була найбільшою шанувальницею смартфонів iPhone. Вона намагалися  конкурувати – не змогла, і скопіювала їх».

Адвокат Samsung, у свою чергу, охарактеризував Apple як потенційного монополіста, який хоче отримати компенсації за те, що було природним розвитком світу технологій.

Apple вимагає від Samsung відшкодуванння збитків на загальну суму $2,75 млрд. за те, що остання навмисно порушила патентні права яблучної корпорації у США, а також скопіювала так званий «фірмовий стиль» смартфонів iPhone і планшетів iPad.

Компанія Samsung, яка подала зустрічний позов щодо використання Apple її патентів на бездротову трансмісію та на інші основні технології, котрі використовуються у мобільних телефонах, домагається від свого конкурента компенсації у розмірі $422 млн.

Судовий процес між двома впливовими корпораціями викликав величезний резонанс. Щоб розмістити журналістів і спостерігачів, які прийшли на останні, – наймасштабніші за весь 4-тижневий період судової тяганини, – слухання, було виділено дві додаткові зали.

Судове рішення у цій справі, ймовірно, оголосять через декілька днів, прогнозує Financial Times.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Gagadget
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду