Samsung здобув перемогу над Apple у японському суді

00:00,
31 Серпня 2012
698

Samsung здобув перемогу над Apple у японському суді

00:00,
31 Серпня 2012
698
Samsung здобув перемогу над Apple у японському суді
Сьогодні токійський окружний суд постановив, що Samsung не порушив авторські права Apple, нібито використовуючи деякі технології і принципи iPhone та iPad у своїх смартфонах та планшетах, повідомляє CNN.

Це сприятливе для південнокорейської корпорації судове рішення було ухвалене через тиждень після того, як федеральний суд Сан-Хосе, Каліфорнія зобов’язав Samsung сплатити Apple понад $1 млрд. компенсації за порушення патентів.

Токійський судовий процес зосереджувався на технологіях, що їх використовує Samsung  у пристроях  Galaxy S, Galaxy S2 та Galaxy Tab 7 для синхронізації музики та відео з комп’ютерами. Apple стверджував, що конкурент їх скопіював.

Однак суддя Тамоцу Шодзі (Tamotsu Shoji) не погодився з цим, і відхилив позов Apple про сплату 100 млн. йен ($1.27 млн.) відшкодувань. Суддя постановив також, щоб каліфорнійська компанія сплатила судові видатки.

Компанія Samsung оприлюднила заяву, в якій стверджується: «Ми переконливо доводили, що наша продукція не зазіхає на патенти американського Apple. У нас зовсім інша технологія».

«Судовий вердикт визнає, що наша компанія діє законно», – також наголошується у заяві.

Якщо б токійський суд прийняв рішення проти Samsung, це було б для компанії  (котра вже зіштовхнулася можливою перспективою заборони на імпорт своїх смартфорів та планшетів у США) серйозною невдачею на одному з її наприбутковіших ринків, відзначає CNN. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Khaama
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду