Al Jazeera America засудить оператора AT&T за відмову передавати сигнал

00:00,
23 Серпня 2013
953

Al Jazeera America засудить оператора AT&T за відмову передавати сигнал

00:00,
23 Серпня 2013
953
Al Jazeera America засудить оператора AT&T за відмову передавати сигнал
Американський філіал Al Jazeera подав позов проти телекомунікаційної компанії AT&T за відмоу транслювати сигнал каналу на території США. Про це 20 серпня повідомляє Reuters.

В AT&T пояснили, що компанія вийшла з переговорів із катарською телевізійною мережею, оскільки не змогла домовитися з керівництвом Al Jazeera про умови контракту. Представники Al Jazeera, в свою чергу, наполягають на тому, що оператор свідомо виставив умови, котрі не можливо виконати.

Запуск Al Jazeera America відбувся 20 серпня 2013 року. Глядачі каналу отримають 14 годин новин на добу, крім цього щоденно будуть транслюватися документальні та аналітичні програми. Президентом каналу стала колишній віце-президент ABC News Кейт О’Брайан (Kate O’Brian), а тимчасовим генеральним директором, котрий відповідає за фінансові питання, було обрано Ехаба аль-Шихабі (Ehab Al Shihabi). Штат каналу налічує 850 співробітників, котрі працюють в 12 американських бюро. Головний офіс американського відділення Al Jazeera розташований в Нью-Йорку. На Al Jazeera America буде тільки 6 хвилин реклами на годину, для порівняння, більшість американських каналів випускають в ефір близько 15 хвилин реклами на годину.

Reuters відзначає, що в США Al Jazeera часто сприймається як антиамериканський канал через тональність висвітлення війни в Іраку. Однак новинні випуски Al-Jazeera America експерти назвали збалансованими.

AT&T є однією з найбільших американських телекомунікаційних корпорацій. Компанія пропонує своїм клієнтам комплексний доступ до інтернету, телебачення і телефонії. Газета The Wall Street Journal у своєму нещодавньому матеріалі, повідомивши, що АНБ США може відстежувати до 75% інтернет-трафіку США, розповіла про «партнерів» відомства у цій справі, серед яких називалася і AT&T. В АНБ заявили, що ці цифри не відповідають дійсності, а відомство у своїй розвідувальній діяльності «торкається» тільки 1,6% денного інтернет-трафіку (що мається на увазі під словом «торкається», відомство не уточнює), але для звітів відбирається тільки 0,025%.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Facebook/aljazeeraamerica.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду