Урядові сайти США тимчасово припинили роботу

00:00,
2 Жовтня 2013
960

Урядові сайти США тимчасово припинили роботу

00:00,
2 Жовтня 2013
960
Урядові сайти США тимчасово припинили роботу
Низку  американських урядових сайтів і каналів Twitter тимчасово відімкнено, повідомляє BBC. Причина – обмеження федерального фінансування.

Не оновлюється сайт Білого дому. Міністерство внутрішньої безпеки США не відповідає на електронні листи. Сайт Національного агентства з  аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) недоступний.

Водночас державні службовці виявилися відімкненими від своїх робочих електронних скриньок. Відіслані додому, вони також не могли працювати дистанційно, оскільки спеціальний закон, - Antideficiency Act -  що  дозволив часткове обмеження діяльності федерального уряду, забороняє користуватися «мобільними пристроями чи віддаленим  комп’ютерним зв’язком».

Перебої у роботі державної комунікації виникли через суперечки між правлячими демократами та республіканською опозицією, що виступила проти медичної реформи президента Обами. У понеділок Конгрес не ухвалив законопроект щодо фінансування уряду.  

Комунікаційний колапс зачепив і громадян країни, які тепер не можуть  користуватися  федеральними сайтами як зазвичай і надсилати у державні установи запити на Twitter.

У вівторок електронні запити населення не оброблялися урядовими органами, зокрема, Міністерством юстиції та Міністерством внутрішньої безпеки.

На сайті Міністерства юстиції було вміщено повідомлення: «У зв'язку з браком державного фінансування інформація на цьому сайті не буде регулярно оновлюватися, а операції з її опрацювання не здійснюватимуться.  Міністерство не зможе відповідати на запити поки не буде відновлено фінансування».

На інших федеральних сайтах як Міністерства сільського господарства та Бюро перепису населення США відкриваються не  оновлені сторінки.

Від  відімкнення постраждали й менші федеральні установи. Наприклад,  Смітсоніанський національний зоопарк, у якому відімкнули веб-камери спостереження за тваринами. «Жодна з наших камер  не показуватиме тварин у режимі online, - йдеться на сайті  Смітсоніанського  національного зоопарку. - Для обслуговування камер потрібні федеральні ресурси, передусім, персонал для запуску  й  трансляції. В умовах обмеження урядової діяльності це визнано несуттєвим».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
policymic.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду