У Непалі загинув спортивний журналіст державної газети Gorkhapatra

У Непалі загинув спортивний журналіст державної газети Gorkhapatra

15:22,
7 Травня 2015
2462

У Непалі загинув спортивний журналіст державної газети Gorkhapatra

15:22,
7 Травня 2015
2462
У Непалі загинув спортивний журналіст державної газети Gorkhapatra
У Непалі загинув спортивний журналіст державної газети Gorkhapatra
Автори:
Міжнародна федерація журналістів спільно з її непальськими відділеннями повідомила про підтверджену загибель місцевого репортера Сумана Бомджана (Suman Bomjan).

Про це повідомляє сайт організації.   

Журналіст отримав редакційне завдання висвітлювати  футбольний  матч. Однак за трагічним збігом обставин воно збіглось у часі з найпотужнішим у країні за останні вісімдесят  років землетрусом. Тож він опинився у пастці   і вважався зниклим   безвісти.

Тіло молодого репортера  знайшли минулої суботи  під  уламками власної оселі у Катманду.  У репортера залишились батьки, залежні від його заробітку,  троє братів та сестер.

МФЖ надіслала співчуття родині Бомджана та  закликала   роботодавця надати їй  усю необхідну підтримку.

30-річний Суман Бомджан - спортивний журналіст. Протягом останніх трьох років був фрілансером щоденної  непальської  державної газети Gorkhapatra.

Раніше  працював на радіостанції Nepal FM та   у виданнях  рідного міста Maкванпура. Він  був також  координатором    окружного Непальського  форуму спортивних журналістів  (the Nepal Sports Journalists Forum - NSJF).

МФЖ заявила: «Ми засмучені підтвердженням смерті журналіста Сумана Бомджана внаслідок  руйнівного землетрусу, який позбавив життя стількох непальців.  Стихійна катастрофа    завдала потужного удару по медіа у всій країні. Реальний масштаб  збитків  і  втрат  потрібно ще повною мірою збагнути».

Чимало непальських репортерів стали   безхатченками  після того, як їхні оселі пошкодив  землетрус. Виникали перебої  у виході газет,  багато радіостанцій змушені були припинити мовлення. Чимало медій,  серед них найбільше  у  Непалі видання Kantipur,  нині  функціонують у тимчасових приміщеннях. 

МФЖ  аналізує ситуацію у  Непалі та  підтримує зв'язки з медіаспільнотою, щоб надавати  їй підтримку та необхідну допомогу.

У попередній заяві МФЖ нагадала    журналістам світу про існування  Фонду безпеки (IFJ Safety Fund), що  підтримує  репортерів, постраждалих від стихійних катастроф. Кризові ситуації, пов’язані  з репортерами в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, відстежує Медійний фонд безпеки і солідарності (the Media Safety and Solidarity Fund -MSSF). МФЖ повідомила електронну адресу, за якою  можуть звертатися зацікавлені особи - fnjnepal(at)mail.com(dot)np

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: myrepublica.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду