Принц Гаррі стане редактором випуску новин радіо ВВС

Фото: Chris Jackson, Getty Images

Цю інформацію виданню The Guardian підтвердила редакторка програми Сара Сендз (Sarah Sands).

«Це правда, він стане одним з наших гостьових редакторів на Різдво. Як завжди, ми хочемо привнести все найкраще до програми, тож я думаю, що слухачам випуск Гаррі дуже й дуже сподобається», – зазначила редакторка.

Уже 13 років ВВС запрошує для виробництва різдвяного випуску новинної програми гостьових редакторів. Вони несуть відповідальність приблизно за половину контенту 3-годинної програми, як правило, вибираючи проблеми, які певним чином їх стосуються. А штатні працівники радіо стежать за дотриманням стандартів ВВС.

У минулому гостьовими редакторами програми були зокрема фізик Стівен Хокінг, володарка золотої медалі з боксу на Олімпійських іграх Нікола Адамс й акторка Кері Малліган. 

Принц Гаррі стане не першим членом королівської родини, який виступить в такій якості. У 2004 році Сара Фергюсон, герцогиня Йоркська, вже побувала гостьовою редакторкою програми «Сьогодні» .

Нагадаємо, нещодавно член монаршої родини Великої Британії принц Гаррі звинуватив фотографів, які переслідували автомобіль принцеси Діани, в ненаданні їй допомоги на місці автокатастрофи 20 років тому. Про це він сказав у документальному фільмі «Діана, 7 днів» телеканалу BBC.

comments powered by Disqus