Аргентинського радіоведучого зобов'язали запрошувати на ефіри феміністок

Фото: Instagram ведучого

Таке рішення місцевий суд ухвалив після того, як радіоведучий досяг угоди з прокурорами, повідомляє ВВС Україна.

Протягом п'яти місяців пан Етчекопар повинен щотижня в ефірі спілкуватися з феміністками, не перебивати їх протягом 10 хвилин і не критикувати після того, як вони завершать свій виступ.

Раніше в своїй передачі чоловік нерідко називав феміністок «фемінацистками» і «жахливими людьми».

Прокурори звинуватили Етчекопара в гендерній дискримінації та мізогінії, зокрема, у «неповажних, образливих і дискримінаційних» випадах на адресу жінок.

Радіоведучий, проте, зміг переконати слідчих у готовності змінити свою поведінку. Суддя погодилася встановити для чоловіка випробувальний термін замість повноцінного покарання.

Прокурори нададуть Анхелю Етчекопару перелік імен експерів із питань гендеру, яких він зможе запросити до себе на програму.

Окрім того, ведучого Radio 10 зобов'язали протягом року уникати дискримінаційних висловлювань, а також робити благодійні внески на користь католицької організації.

Якщо він порушить умови угоди зі слідством, справу проти нього поновлять.

ВВС нагадує, що аргентинський парламент схвалив закон, який зобов'язує всіх держслужбовців пройти тренінг щодо питань гендерної рівності. Закон назвали на честь Мікаели Гарсії – 21-річної дівчини, яку торік викрали, зґвалтували й убили. Трагічний випадок активно обговорювався в медіа країни та призвів до численних демонстрацій.

Нагадаємо, цього року Асоціацію футболу Аргентини (АФА) розкритикували за розлогий розділ «Як сподобатися російській дівчині» у пам'ятці для журналістів, які вирушають висвітлювати чемпіонат світу з футболу в Росію.

comments powered by Disqus