Творець «Американської історії жахів» зніме серіал про Вайнштейна, Спейсі та #MeToo

Фото: Gage Skidmore, Flickr

Про це повідомив The New Yorker.

Пан Мерфі відомий як творець популярних американських серіалів «Американська історія жахів», «Частини тіла» та «Хор».

Робочою назвою нового серіалу є «Згода» («Consent»). Планується, що серіал-антологію створять за принципом проекту «Чорного дзеркала»: тобто кожен епізод матиме свою сюжетну лінію та творця.

У новому проекті йтиметься як про скандал щодо звинувачень в домаганнях до десятків жінок впливового голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна, так і скандал довкола актора Кевіна Спейсі.

Нагадаємо, восени американські видання The New York Times та The New Yorker опублікували розслідування про сексуальні домагання з боку голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна. Після виходу публікації акторки та колишні колеги Вайнштейна почали публічно звинувачувати продюсера в насильстві. За підрахунками ЗМІ, список усіх жінок, які заявили про переслідування з боку Вайнштейна, перевалив за 50 осіб. Серед них – відомі акторки Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу. Цього року видання отримали за свої матеріали на цю тему Пулітцерівську премію в номінації «Служіння суспільству».

У мережі також з’явилася ціла низка хештегів та флешмобів, присвячених сексуальному насильству, найвідоміших з яких став #MeToo (Я також). 

А після того, як стало популярного актора, зірку серіалу «Картковий будинок» Кевіна Спейсі звинуватили в домаганнях до підлітка, компанія Netflix розірвала з ним контракт, через що втратила 39 мільйонів доларів.

Багатьох відомих діячів кіно, шоу-бізнесу та журналістики також звинуватили в домаганнях.

У квітні також повідомлялося, що компанія Plan B, яка належить відомому акторові Бреду Пітту, профінансує зйомки фільму за мотивами розслідування про Гарві Вайнштейна.

comments powered by Disqus