Штучний інтелект навчили вгадувати фанатів кінострічок за їх трейлерами

Engadget / Getty Images

Як пише Engadget, система співставляє такі показники, як кольори, обличчя, пейзажі та освітлення з демографічними даними глядачів. Наприклад, фільм з теплими кольорами та великою кількістю діалогів й крупних планів облич сподобається одній категорії людей, а фільм з більш різкими кольорами та пейзажами — зовсім іншій. При розробці системи Fox використала вже існуючі фільми, аби штучний інтелект міг проаналізувати їх трейлери та знайти зв’язки між ними та їх аудиторією.

В майбутньому компанія планує використовувати цю розробку для планування відвідуваності різних фільмів у кінотеатрах. Крім того, вона може підказати кіностудії які трейлери до фільмів треба створювати, аби апелювати до конкретної категорії глядачів. Це може бути корисною функцією, адже стрімінгові сервіси почали тіснити на ринку звичайні кінотеатри, зазначає Engadget.

В минулому році компанія Disney створила нейромережу, яка вміє передбачати реакцію глядачів на фільми. Дослідники організували покази комедійних фільмів Disney для більше 3 000 глядачів. У цей час система відслідковувала та розпізнавала їх емоції. Після цього мережа почала самостійно передбачати, в якому місці фільму глядачі почнуть сміятися або посміхатися.  

Нагадаємо, нещодавно Гельсінський університет представив безкоштовний навчальний курс про штучний інтелект. Його творці сподіваються, що курс допоможе широкій аудиторії зрозуміти основні поняття про AI й розвінчає популярні міфи про цю технологію. 

comments powered by Disqus