Інтерв’ю з Путіним австрійський журналіст назвав найважчим у кар’єрі

YouTube/Screenshot

«Путін — це надзвичайно хитрий співрозмовник… Його відповіді дуже широкі і він постійно акцентує на перебиваннях. Політики рідко це роблять. Вони або дозволяють перервати себе, або ігнорують і продовжують говорити. Але Путін акцентував на кожному переривані і після третього чи четвертого зауваження інтерв'юер виглядає грубо або не зацікавленим у відповідях. Він також часто відповідає на питання питанням — він чемпіоном світу в переведення теми (Whataboutism). Ви запитуєте його про корупцію в Росії, а він починає обговорювати корупцію в Україні», — сказав Армін виданню Politico.

Постійні зміни теми стали однією з причин, чому журналіст назвав це інтерв’ю найважчим у кар’єрі. Також ускладнювало розмову те, що вона проходила у Кремлі і будь-які перебивання розмови сприймалися, як «образа його величності» (lèse-majesté). Крім того, у журналіста попросили завчасно список основних питань, а у день запису інтерв’ю Путін змусив знімальну групу чекати чотири години.

На підготовку до розмови журналіст витратив п’ять днів: «Я переглянув усі доступні інтерв’ю з Путіним  за кілька останніх років. Це було дуже корисно, тому що я зрозумів, як він реагує під час розмови. Він саме так і реагував під час нашого інтерв’ю. Також я багато спілкувався з російськими експертами та прочитав іншу додаткову літературу».

Він каже, що отримав гарну реакцію на саме інтерв’ю, але сподівався, що «фабрики тролів працюватимуть активніше».  

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, що французький сатиричний журнал Charlie Hebdoприсвятив обкладинку нового номеру Чемпіонату світу з футболу та Путіну. Президент РФ був зображений у танку, гармата якого націлена на футбольні ворота.

comments powered by Disqus