CNN припинить мовлення у Росії

telemetro.com

Як пишуть «Ведомости», CNN припинить своє мовлення на території РФ до 31 грудня цього року. Таке повідомлення компанія Turner Broadcasting System Europe Limited (яка належить до корпорації Time Warner) надіслала російським кабельним операторам, серед яких «Вымпелком» та «Акадо». Причини призупинення мовлення на території РФ у листі не зазначені.

Газета «Ведомости» із посиланням на представника Turner пише, що причиною такого рішення стали зміни до російського законодавства.

«У світлі останніх змін в російському законодавстві, що регламентують діяльність ЗМІ, Turner International розглядає альтернативні можливості мовлення CNN в Росії. На даний момент, очікуючи рішення, ми припиняємо дистрибуцію телеканалу. Сподіваємося, що з часом нам вдасться повернутися на ринок. Ми повідомимо нашим партнерам про поновлення надання послуг. Московське бюро CNN продовжить свою роботу без змін», - заявили у компанії.

Нагадаємо, що з 2015 року набуває чинності поправка до закону РФ «Про рекламу», за якою забороняється поширювати рекламу в телепрограмах тих каналів, доступ до яких здійснюється винятково на платній основі або із застосуванням декодера.

comments powered by Disqus