Спеціальний звіт «Доцільність розширення повноважень Національної ради з питань телебачення і радіомовлення»

Завдання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення – балансувати між потребами українського медіаринку, інтересами національної безпеки та вимогами громадянського суспільства, які, подекуди, суперечать одне одному.

Нині в Україні триває робота над законопроектом «Про аудіовізуальні послуги», який прийде на заміну чинним законам «Про телебачення і радіомовлення» та «Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення». Одним з аспектів майбутнього законодавчого акту є повноваження регулятора та можливі механізми саморегуляції телерадіоіндустрії.

Проводячи постійний моніторинг діяльності регулятора, громадська організація ГО «Телекритика» проаналізувала поточні повноваження Національної ради, провела експертну дискусію на тему доцільності їх розширення та склала «дорожню карту». Документ окреслює основні проблеми реалізації Національною радою своїх функцій, також у ньому вироблено рекомендації різним учасникам медіасфери щодо того, як зробити нагляд і контроль за телерадіоінформаційним простором більш ефективним.

Звіт можна завантажити тут. 

Нагадаємо, що раніше ГО «Телекритика» представила звіти:  

Звіт підготовлений за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 

comments powered by Disqus