Спеціальний звіт «Подолання інтернет-піратства в Україні»

Спеціальний звіт «Подолання інтернет-піратства в Україні»

16:17,
13 Січня 2016
6130

Спеціальний звіт «Подолання інтернет-піратства в Україні»

16:17,
13 Січня 2016
6130
Спеціальний звіт «Подолання інтернет-піратства в Україні»
Спеціальний звіт «Подолання інтернет-піратства в Україні»
ГО «Детектор медіа» розробила «дорожню карту», яка окреслює основні напрямки запобігання розповсюдженню нелегального контенту в інтернеті, а також містить рекомендації різним учасникам медіаринку.

Успішна боротьба з інтернет- піратством є важливою для українських правовласників контенту: від цього залежить їхня здатність заробляти та розвиватися. Якщо ж дивитися трохи масштабніше, то покращення ситуації з піратством дозволило би нашій країні збільшити товарообіг із США, обсяг інвестицій в українські hi-tech проекти, а також спростило б отримання фінансової допомоги від міжнародних організацій.

Розуміючи важливість цієї проблеми, ГО «Телекритика» провела низку експертних дискусій та проаналізувала світовий досвід у сфері боротьби з інтернет-піратством. На основі цих матеріалів складено «дорожню карту», яка окреслює основні напрямки запобігання розповсюдженню нелегального контенту в інтернеті, а також рекомендації різним учасникам медіаринку з метою підвищення ефективності боротьби з інтернет-піратством в Україні та наближення української антипіратської практики до західних стандартів.

Завантажити звіт можна тут. 

Нагадаємо, що раніше ГО «Телекритика» представила звіти «Основи організації та принципи діяльності державного іноземного телебачення і радіомовлення України»«Регулювання передвиборної агітації та політичної реклами»«Саморегуляція медіа як альтернатива державному регулюванню в умовах війни». 

Звіт підготовлений за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду