Розробники оновили карту бойових дій DeepStateMap до версії 2.0
Розробники оновили карту бойових дій DeepStateMap до версії 2.0
Розробники інтерактивної мапи бойових дій російсько-української війни DeepStateMap анонсували велике оновлення з новими інструментами та редизайном. Про це команда повідомила у своїх соцмережах.
«Це найбільше оновлення мапи за весь час її існування. Наша команда провела велику роботу за останні пів року. Додано багато нових функцій, покращень та головне — новий дизайн, натхненний філософією Human Interface Guidelines», — зазначили розробники.
У DeepStateMap можна побачити повністю оновлений дизайн сайту та всіх його елементів, зокрема з’явилася приємніша колірна гама темної версії. Водночас функціональне наповнення ресурсу зросло.
Серед нових функцій — офлайн-режим мапи, який активується, коли немає інтернет-з'єднання. Автори радять попередньо завантажити тайли областей у налаштуваннях.
Інструмент «Малювання» дозволяє створювати схеми на мапі для роз’яснення ситуації на фронті й ділитися ними з іншими.
Окрім цього, нове меню налаштувань мапи дає змогу змінювати підкладку шарів, фільтрувати іконки тощо. А при натисненні на центр карти з’являється можливість копіювати координати.
Серед інших змін:
- можливість використовувати комбінації клавіш на ПК;
- зручна історія змін, яка активується натисненням на дзвіночок;
- нові засоби ураження — Taurus і морські дрони;
- виправлені десятки багів, які впливали на продуктивність.
Оновлення мапи буде доступне для всіх користувачів протягом доби.
Нагадаємо, у березні команда аналітичного проєкту DeepStateUA, який надає інформацію про перебіг російсько-української війни у вигляді інтерактивної онлайн-мапи бойових дій, підписала меморандум про співпрацю з Міністерством оборони України. Відтепер оборонне відомство і DeepStateUA зможуть обмінюватися даними, що сприятиме посиленню Збройних сил України.
Дізнатися про те, як створювався і яким чином працює аналітичний проєкт DeepStateUA, можна у статті «Детектора медіа» «Мапа, до якої немає питань. Як працює проєкт DeepState».
Фото: DeepState