Соцмережа Х маркуватиме контент для дорослих

Соцмережа Х маркуватиме контент для дорослих

15:40,
31 Березня 2024
1602

Соцмережа Х маркуватиме контент для дорослих

15:40,
31 Березня 2024
1602
Соцмережа Х маркуватиме контент для дорослих
Соцмережа Х маркуватиме контент для дорослих
Відтепер адміністратори мають додати маркування NSFW (not safe for work), якщо їхні спільноти Х містять відповідні публікації. Інакше платформа автоматично видалить цей контент.

Контент, що зазвичай має вікові обмеження, тепер отримає особливі позначки на платформі Х. Про це повідомило видання TechCrunch.

Відтепер адміністратори мають додати маркування «Контент для дорослих» або NSFW (not safe for work) у своїх налаштуваннях, якщо їхні спільноти Х містять відповідні публікації. Інакше платформа автоматично видалить цей контент.

«Це налаштування має на меті зробити Спільноти безпечнішими для всіх шляхом автоматичної фільтрації вмісту NSFW. Лише користувачі, які вказали свій вік, зможуть шукати спільноти із вмістом NSFW», — прокоментував старший інженер із програмного забезпечення X Донг Вук Чунг.

За його словами, невдовзі X також представить, зокрема, кнопку «Заблокувати» поряд зі «Зберегти» та «Приховати» на сторінці повідомлень, запровадить тимчасові та постійні бани для спамерів, інструменти для сортування дописів за «Популярними», «Останніми» та «Найпопулярнішими», а також вкладку «Медіа» для спільнот на Android.

Як зазначили в TechCrunch, на відміну від більшості соціальних мереж, X Ілона Маска дозволяє користувачам публікувати контент NSFW (not safe for work). Згідно з внутрішніми документами, отриманими Reuters у 2022 році, приблизно 13% усіх публікацій на платформі містили оголені та відверті фотографії, відео та інший порнографічний контент. 

Нещодавно ми повідомляли про зміни на платформі Х, які дадуть деяким користувачам можливість отримати преміум-функції безкоштовно. За словами власника соцмережі Ілона Маска, користувачі, у яких є понад 2500 верифікованих підписників, отримають доступ до функцій тарифного плану Premium, а користувачі з 5 000 підтвердженими підписниками та більше матимуть безкоштовний доступ до функцій плану Premium+.

Преміум-функції включають можливість редагувати та писати довгі повідомлення, зменшити кількість реклами в стрічці, отримати синю галочку підтвердження біля назви облікового запису, а також доступ до моделі штучного інтелекту Grok.

Фото: соцмережа Х на смартфоні / Getty Images

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду