Компанія BetterMe спільно з Мінекономіки створили програму для підвищення продуктивності працівників
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Компанія BetterMe спільно з Мінекономіки створили програму для підвищення продуктивності працівників
Компанія BetterMe та Мінекономіки України запустили програму для підтримки фізичного та ментального здоров’я працівників. Розробка має на меті допомогти покращити стресостійкість та концентрацію на роботі. Про це повідомило видання The Village.
До програми ввійшли колекція швидких тренувань на робочому місці та курс із запобігання вигоранню.
За допомогою неї користувачі зможуть виконувати вправи, адаптовані для офісу або дому, біля робочого столу. До програми входять йога-розтяжка, легка розминка для ніг, тренування для всього тіла стоячи тощо. Тривалість кожної вправи — 5–10 хвилин.
Окрім цього, програма пропонує навчальний курс, спеціально розроблений психологами з України та США, з короткими блоками інформації у форматі сторіз, а також 28-денний аудіокурс.
Упродовж місяця слухачі отримають доступ до психологічних практик, вправ та медитацій, які займатимуть десять хвилин на день, для запобігання вигоранню та відновлення після нього.
Українські роботодавці можуть долучитися до програми, заповнивши анкету за посиланням на сайті BetterMe for Business та надавши корпоративний поштовий домен компанії (або список електронних скриньок співробітників). Упродовж трьох днів роботодавцю повідомлять про створення 12-місячного безкоштовного доступу до програми.
Програму підвищення продуктивності на роботі створили у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
Нагадаємо, у вересні BetterMe у співпраці з виробником біонічних протезів Esper Bionics та благодійним фондом Future For Ukraine розробили програму тренувань для людей з ампутаціями у застосунку Health Coaching, створену сертифікованими фізіотерапевтами.
З лютого 2022 року застосунок BetterMe: Health Coaching, який можна завантажити на iOS та Android, — безкоштовний для українців. Загалом у світі мобільними застосунками BetterMe користується понад 150 мільйонів людей.
Раніше ми також писали про те, що український розробник Андрій Гадар запустив вебзастосунок-календар «Гусятниця», який допоможе користувачам спланувати зустрічі та впорядкувати завдання.
Фото: BetterMe