Зоозахисники UAnimals запустили платформу донорства крові для тварин
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Зоозахисники UAnimals запустили платформу донорства крові для тварин
Всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals створив платформу донорства крові для тварин, якою можуть скористатися як ті, хто потребує переливання крові для своєї тварини, так і ті, хто готовий долучити свого улюбленця до донорства. Про це пише Bazilik.
«Переливання крові може знадобитися тварині, яка отруїлася, має інфекцію, потрапила в аварію. Час на пошук донора, як правило, дуже обмежений і може коштувати життя.
UAnimals створив платформу донорства для тварин, щоби спростити їх порятунок. На цій платформі сміливі коти та собаки зі своїми сміливими людьми можуть реєструватися як донори, а ті, кому потрібна кров, можуть залишати заявки. Так перші і другі знайдуть одні одних — і це буде найкорисніший метч!» — повідомили в UAnimals.
Зоозахисники наголошують на тому, що тварини можуть стати донорами, якщо вони відповідають певним критеріям щодо віку, ваги і стану здоров’я. Усіх тварин перед забором крові ретельно обстежують, аби переконатися, що в них нема проблем зі здоров'ям для донорства.
На платформі відбуватиметься пошук потрібних контактів донорів та реципієнтів. Після опрацювання анкети заявнику надішлють сповіщенням у зручний месенджер, коли з’явиться потреба в крові або знайдеться донор для тварини. Подальше спілкування і всі медичні процедури люди організовуватимуть самостійно.
До 1 вересня на платформі можуть залишити заявку лише власники тварин, що є потенційними донорами. Згодом команда почне приймати заявки від тих, хто шукає допомогу.
Переглянути детальну інформацію про те, які тварини можуть стати донорами і які обстеження їм слід провести, а також заповнити форму для донорства можна на сайті платформи.
Нагадаємо, в червні у Києві створили платформу «єКуточок», за допомогою якої власники домашніх улюбленців, а також волонтери та опікуни безпритульних тварин зможуть знаходити для них тимчасовий прихисток.
Окрім перетримки, у сервісі можна знайти пропозиції щодо вигулу, догляду, дресирування та ветеринарного супроводу тварин.
Фото: сайт платформи