Державний додаток для знайомств створили у Китаї

Державний додаток для знайомств створили у Китаї

19:30,
21 Березня 2023
1640

Державний додаток для знайомств створили у Китаї

19:30,
21 Березня 2023
1640
Державний додаток для знайомств створили у Китаї
Державний додаток для знайомств створили у Китаї
Застосунок Palm Guixi є частиною ініціативи з підвищення рівня шлюбності в одній з провінцій країни.

У місті Гуйсі на сході Китаю з населенням 640 000 мешканців запустили державний додаток Palm Guixi. Про це написало видання The Guardian з посиланням на китайську газету China Youth Daily.

Застосунок використовує дані про самотніх людей у місті, які шукають партнерів, та містить платформу для організації побачень наосліп. Palm Guixi є частиною загальнопровінційної ініціативи з підвищення рівня шлюбності. Як зазначило видання, цей показник знизився у всьому Китаї протягом останнього десятиліття. 

В інших містах провінції Цзянсі місцева влада організовує заходи, щоб заохотити людей до спілкування. Так, у місті Гаоань близько 100 неодружених людей відвідали івент в одному з парків, де вони могли одягнути традиційний одяг, пограти в ігри та «зблизитися одне з одним».

The Guardian пише, що реакція в інтернеті на державну службу знайомств була неоднозначною. Зокрема, коментатори на Weibo пов’язували створення додатку з прагненням уряду підвищити народжуваність у Китаї, яка стрімко падає. 

Нагадаємо, для громадян, які вимушено переїхали з України до інших країн через російську військову агресію, створили мобільний застосунок «I’m Ukrainian». Наразі він працює у 28 країнах світу.

За допомогою застосунку українці можуть знаходити необхідні послуги, зокрема щодо освіти або працевлаштування. Також користувачі можуть шукати однодумців, планувати спільні екскурсії чи відвідання волонтерських хабів.

Фото: Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду