В Україні розробили застосунок для корегування ППО

В Україні розробили застосунок для корегування ППО

16:57,
13 Жовтня 2022
2644

В Україні розробили застосунок для корегування ППО

16:57,
13 Жовтня 2022
2644
В Україні розробили застосунок для корегування ППО
В Україні розробили застосунок для корегування ППО
Кожен українець може долучитись до протиповітряної оборони за допомогою смартфона.

Версія застосунку єППО для Android, яку розробила неурядова конструкторська група «Технарі» за згодою командування Збройних сил України, пройшла верифікацію Google та доступна для завантаження на Google Play. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача ЗСУ в Telegram.

Застосунок розроблений для допомоги українським силам протиповітряної оборони у виявленні та знешкодженні ворожих цілей у небі.

«Завдяки викривленню земної кулі всі локатори бачать низьковисотні повітряні цілі з короткої відстані. Тому крилаті ракети та БПЛА орків ховаються від нашої ППО на доволі малих висотах. Але побачити ракету чи дрон-вбивцю можемо ми, навіть тоді, коли їх тимчасово не бачать радари», - пояснили розробники.

Після завантаження застосунку єППО необхідно пройти авторизацію в «Дії», а потім переконатися, що застосунок працює за допомогою кнопки «Тест». Якщо немає складнощів, єППО готовий до використання.

Як користуваттися застосунком?

Якщо користувач побачив повітряну ціль, наприклад, крилату ракету чи дрон, йому потрібно відкрити застосунок єППО на смартфоні, вибрати тип повітряної цілі, направити камеру у напрямку руху цілі та натиснути велику червону кнопку. Після цього фахівці ППО побачать відмітку на мапі, вона доповнить радіолокаційну інформацію й об’єкт буде збитий.

«Тепер кожен з нас може взяти участь в побудуванні першої у світі мережевої системи ППО, в якої будуть залучені майже всі свідомі громадяни України», - зазначили розробники.

Невдовзі планується версія для ІOS: застосунок для айфонів вже пройшов тестування.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що в Україні з’явилися два нових воєнних чатботи.

Фото: gennadiy.suldin

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду