Переваги вакцини AstraZeneca перевищують будь-які ризики - ВООЗ

Переваги вакцини AstraZeneca перевищують будь-які ризики - ВООЗ

16:32,
11 Лютого 2021
1406

Переваги вакцини AstraZeneca перевищують будь-які ризики - ВООЗ

16:32,
11 Лютого 2021
1406
Переваги вакцини AstraZeneca перевищують будь-які ризики - ВООЗ
Переваги вакцини AstraZeneca перевищують будь-які ризики - ВООЗ
Автори:
Експерти рекомендують використовувати вакцину AstraZeneca, у тому числі, для літніх людей

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує використовувати британсько-шведську вакцину AstraZeneca, у тому числі, для щеплення проти коронавірусу людей, старших за 65 років. Про це на пресконференції у Женеві заявив голова Стратегічної консультативної групи експертів ВООЗ з імунізації (СКГЕ) Алехандро Кравіото, повідомляє Reuters.  

«Переваги вакцини проти COVID-19, розробленої AstraZeneca та Оксфордським університетом, перевищують будь-які ризики, і щеплення нею повинно бути рекомендоване для використання, в тому числі людям у віці 65 років і старше», — сказано у повідомленні. 

У проміжних рекомендаціях СКГЕ, до якої входять 26 науковців, сказано, що вакцину треба вводити двома дозами з інтервалом у 8-12 тижнів між ними. 

Експерти ВООЗ, які вивчають дані досліджень та розробляють відповідні рекомендації, зауважили, що навіть у Південно-Африканській Республіці, де виникли питання щодо ефективності вакцини проти місцевого штаму коронавірусу, «немає причин не рекомендувати її використання». 

10 лютого MediaSapiens повідомляв, що ПАР планує продати або обміняти вакцину AstraZeneca після появи даних про її низьку ефективність щодо локального штаму коронавірусу. 

Така заява була зроблена через декілька днів після того, як ПАР призупинила використання вакцини виробництва AstraZeneca від COVID-19 в своїй програмі вакцинації через появу даних про мінімальну ефективність препарату проти легкої та середньої важкості форми інфекції, яку викликає домінуючий в країні варіант коронавірусу. Замість AstraZeneca в ПАР будуть використовувати вакцини Pfizer и Johnson & Johnson.

Фото: Delfi

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду