Мінветеранів розглядає кіберспорт як спосіб реабілітації ветеранів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Мінветеранів розглядає кіберспорт як спосіб реабілітації ветеранів
Міністерстві у справах ветеранів України розглядає кіберспорт як один з інструментів повернення учасників бойових дій до звичайного соціуму. Про це заявив сказав заступник міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний, пише «Укрінформ».
«Кіберспорт як дисципліна увірвався в український інформаційний простір нещодавно. Ветеранська спільнота виявилася зацікавленою до цього напрямку роботи. Ми з колегами подумали і вирішили, що можна проекспериментувати з цим напрямком і спробувати його як інструмент повернення до комфортного життя, повернення в соціум. Тому що це, в першу чергу, спорт, і будь-яка спортивна дисципліна, як і цей напрям, має свої плюси і мінуси», - сказав Безкаравайний.
Він зазначив, що наразі будуть дивитися, як ветеранська спільнота сприйме цей напрям, і також звертатимуть увагу на ті моменти, які можуть викликати у ветеранської спільноти питання.
Голова правління UPEA Олександр Кохановський зазначив, що кіберспорт є сервісом, який дійсно може допомагати людям абсолютно в різних напрямках.
«Спочатку, коли ми говоримо про кіберспорт, то ми напевно говоримо про таке всеосяжне явище в світі. В Україні, коли ми мали план з розвитку цього напрямку, то ми бачили, з одного боку, кіберспорт як спорт, а з іншої сторони ми подивилися на кіберспорт з абсолютно іншого кута», - сказав він.
Член правління UPEA Олег Рибалка додав, що наразі в Україні близько 400 тисяч ветеранів, які пройшли війну. За його словами, це та частина нашого суспільства, яка потребує особливої уваги і поваги.
Кіберспорт - потужний світовий тренд, приблизно 600 мільйонів людей захоплюються цією активністю, серед них і мільйони українців.
Нагадаємо, 7 вересня кіберспорт визнали офіційним видом спорту в Україні. Новий статус дозволить організовувати міжнародні турніри з кіберспорту в Україні і збільшить надходження до держбюджету.
Фото: Укрінформ