Українським школярам почали показувати онлайн-уроки про Антарктиду
Українським школярам почали показувати онлайн-уроки про Антарктиду
Про це повідомляється на офіційній сторінці Міністерства освіти та науки України.
Спільний проєкт МОН та НАНЦ розрахований на школярів. Євген Дикий зазначає, що відео пригодяться і вчителям, які зможуть користуватись ними на своїх уроках, класних годинах, а також під час профорієнтації, де учні дізнаються про професію науковця більше.
Ідея, за словами Євгена Дикого, виникла після всеукраїнського конкурсу листів «Запроси полярника до себе». Він проводиться уже вдруге, і дивує вчених популярністю серед учнів. Цього року школярі мали написати, як уявляють один день із життя полярника.
Дикий та інші українські дослідники Антарктиди планували відвідати 27 шкіл-переможців. «Частину ми встигли відвідати, але, на жаль, більшу частину через карантин не змогли, – пояснив вчений. – Однак поки триває карантин, вирішили записати для учнів цикл маленьких онлайн-уроків про Антарктиду взагалі та українців у Антарктиді зокрема».
Уроки виходитимуть щосереди о 14 годині на YouTube-каналі МОН. Також їх можна буде знайти на Facebook-сторінках МОН та НАНЦ. Організатори обіцяють, що перші уважні глядачі отримають подарунки від полярників, якщо надсилатимуть правильні відповіді на питання з відео у Facebook-месенджер НАНЦ.
Нагадаємо, 6 квітня 2020 року стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», у рамках якого виходять відеоуроки з 11 предметів для учнів 5-11 класів. Транслюють 12 телеканалів: «ПлюсПлюс», «112 Україна», NewsOne, «Піксель», ZIK, «УНІАН ТБ», «Індіго», «Рада», «UA: Культура», «UA: Перший», М1 та 5 канал, а також телеканал «Дом» (для учнів з окупованих територій), медіасервіс Megogo та Oll.tv. Школярі також зможуть дивитися ці уроки у Facebook та YouTube.
Раніше MediaSapiens повідомляв, що під час онлайн-марафону підлітків вчитимуть шукати маніпуляції на фото.
Фото: mon.gov.ua