Альона Гетьманчук: «Угода про асоціацію – найбільш адекватний план змін»

00:00,
10 Вересня 2013
798

Альона Гетьманчук: «Угода про асоціацію – найбільш адекватний план змін»

00:00,
10 Вересня 2013
798
Альона Гетьманчук: «Угода про асоціацію – найбільш адекватний план змін»
10 вересня в приміщенні Національної філармонії України відбулася презентація проекту ЄС-Україна «Сильніші разом», під час якої експерти розповідали про перспективи України в контексті зближення з Європою.

Проект ініційований Представництвом ЄС в Україні, посольством Великої Британії, посольствами країн ЄС та українськими громадськими організаціями. Він включатиме низку інформаційних заходів в усіх областях України.

Під час презентації йшлося про значення Угоди про асоціацію й Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі для України, про перспективи України в різних сферах у разі підписання угод під час Саміту ЄС у Вільнюсі в листопаді 2013.

Один із виступів був присвячений темі громадянського суспільства – залежності процесів євроінтеграції від нього та навпаки. Автор доповіді – директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук.

Вона висловила сподівання, що Угода про асоціацію буде підписана, оскільки, на її думку, публічний тиск, який здійснюється для виконання необхідних умов підписання, свідчить про те, що в Україні є громадянське суспільство.

«Громадянське суспільство завжди було одним із найпотужніших двигунів євроінтеграції», – каже пані Гетьманчук.

«Угода про асоціацію – найбільш досконалий, адекватний, детальний і чіткий план змін для європеїзації та план дій для модернізації України», – додає експерт.

Також у рамках презентації проекту «Сильніші разом» виступали Посол ЄС в Україні Ян Томбінський, заступник міністра закордонних справ Андрій Олефіров, Президент торгово-промислової палати Геннадій Чижиков, Президент європейської бізнес-асоціації Томаш Фіала, Президент Українського молодіжного парламенту Анна Супруненко, колишній нардеп і відомий музикант Святослав Вакарчук.

Джерело: Суспільне мовлення

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Радио Свобода
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду