Стартувала інформаційна кампанія ЄС та України «Сильніші разом»

Стартувала інформаційна кампанія ЄС та України «Сильніші разом»

00:00,
10 Вересня 2013
4965

Стартувала інформаційна кампанія ЄС та України «Сильніші разом»

00:00,
10 Вересня 2013
4965
Стартувала інформаційна кампанія ЄС та України «Сильніші разом»
Стартувала інформаційна кампанія ЄС та України «Сильніші разом»
Сьогодні відбулася презентація проекту ЄС-Україна «Сильніші разом», спрямованого на інформування українських громадян про Європейський Союз та перспективи євроінтеграції України. 

Проект ініційований Представництвом ЄС в Україні, посольством Великої Британії, посольствами країн ЄС та українськими громадськими організаціями. Він включатиме низку інформаційних заходів в усіх областях України, зокрема таких як конференції, дискусії, вуличні акції, які передбачають безпосереднє спілкування експертів з громадянами [MediaSapiens уже писав про проект Інституту світової політики та старт інформкампанії в Миколаєві].

«Девіз “Сильніші разом” слід розглядати як заохочення і запрошення», - сказав під час презентації Посол ЄС в Україні Ян Томбінський. «Україна стоїть на порозі підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Це стратегічний і водночас історичний вибір», - вважає пан Посол. Він коротко окреслив, у чому полягає важливість Угоди з ЄС для України: «Це рамки національної стратегії розвитку, де ключове значення мають механізми парламентської демократії, рівності перед законом і неупередженості його застосування, створення умов для вільної економічної діяльності кожної особи та кожного підприємства, малого і великого, забезпечення реального функціонування місцевого самоврядування. В центрі уваги знаходиться громадянин, його права та умови розвитку».  

Ян Томбінський висловив сподівання, що Україні не забракне ні мужності, ні волі на шляху євроінтеграції (відео з повним виступом Яна Томбінського можна подивитися  на сторінці Представництва ЄС в Україні у Facebook; також з цієї нагоди пан Посол написав статтю для «Української правди» - «Разом – ми сильніші»).

Уряд України підтримує цю ініціативу. Це підтвердив присутній на презентації заступник міністра закордонних справ України Андрій Олефіров. «Цей захід є надзвичайно важливим у контексті проведення інформаційної роботи з питань європейської інтеграції в Україні, - сказав він. – Ми вітаємо започаткування інформаційної кампанії “Сильніші разом”, реалізація якої безумовно сприятиме підвищенню рівня поінформованості української громадськості про нинішню діяльність Європейського Союзу, стан та основний напрямок співробітництва України та ЄС». Заступник міністра вважає, що насамперед громадськості потрібно роз’яснити зміст Угоди про асоціацію, її переваги для кожного українця. Андрій Олефіров нагадав, що 27 березня 2013 року уряд України схвалив Концепцію державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року. І висловив сподівання, що «завдяки спільним діям рівень підтримки ідей євроінтеграції українським суспільством щороку зростатиме, що в кінцевому підсумку сприятиме повноцінному входженню України в європейський політичний, економічний, правовий та культурний простір».

«Ми маємо зробити все, щоб кожна людина усвідомила сутність Угоди про асоціацію з ЄС» - сказала директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук.

Найемоційнішим був виступ співака і екс-депутата Святослава Вакарчука. «Для мене європейськість – це навіть не геополітичний вибір, - сказав він. - Це цінності – свобода вибору і свобода особистості. Це те, що зробило європейське суспільство таким, яким ми його знаємо. Відчуття свободи робить мене щасливим». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
radiosvoboda
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду