Володимир Бородянський: «Суспільство не дозріло для громадського телебачення»

00:00,
10 Вересня 2013
292

Володимир Бородянський: «Суспільство не дозріло для громадського телебачення»

00:00,
10 Вересня 2013
292
Володимир Бородянський: «Суспільство не дозріло для громадського телебачення»
Таку думку висловив Володимир Бородянський рамках обговорення перспективи теле- і кінобізнесу в Україні під час прес-конференції з нагоди відкриття KIEV MEDIA WEEK.

Для участі в обговоренні були запрошені відомі медіа-менеджери України: засновник телекомпанії «Студія 1+1» Олександр Роднянський, гендиректор 1+1 Media Олександр Ткаченко, гендиректор телеканалу СТБ і керівник групи StarLightMedia Володимир Бородянський, директор з розвиту медіабізнесу компанії СКМ Катерина Лапшина, керівник компанії Film-UA Сергій Созановський і колишній президент Sony Pictures Television International Майкл Гріндон.

Модератором дискусії був журналіст, телеведучий і «неформальний лідер «Громадського радіо» Андрій Куликов. Саме він ініціював розмову про суспільне мовлення, запитавши в експертів, наскільки виправдана участь держави в телеринку України і наскільки можливий перехід до суспільного мовлення.

«Суспільство не дозріло для громадського телебачення, воно не в змозі керувати ним. Не в змозі створити, підтримувати - для цього потрібна певна зрілість. І я вважаю, що це безперспективно на сьогоднішньому етапі нашої еволюції. Може, трохи пізніше. Що стосується аудиторії, ми повинні, безумовно, її слухати, але ми повинні їй якісь речі і нав'язувати, трохи випереджати її в розвитку, пропонувати те, що, можливо, при першому погляді буде неоднозначно сприйнято. Що стосується держави, тут всі сказали, що вона має займатися регулюванням правил гри», – відповів на Володимир Бородянський.

Пан Куликов жартома підкреслив, що це було сказано саме про суспільне телебачення, а не радіо.

Джерело: Mediaняня

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mediaняня
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду