На BBC News послабили вимоги до дрескоду ведучих
Ведучим BBC News дозволили менш формальний дрескод під час роботи у кадрі. Директорка відділу цифрових технологій BBC News Наджа Нільсен минулого тижня повідомила співробітникам, що «спітнілий і брудний» вигляд, який деякі журналісти мають поза студією, може викликати більшу довіру. Про це пише Deadline.
Деякі ведучі сприйняли слова менеджерки як дозвіл відмовитися від обов’язкових костюмів і суконь. Одне джерело повідомило Deadline, що в ефірі BBC News вже помітні зміни дрескоду, принаймні ведучий погоди Томаш Шафернакер одного разу вже дозволив собі вдягнути для роботи у кадрі піджак і футболку.
Наразі BBC шукає можливості для об’єднання BBC World News із новинним каналом, орієнтованим лише на британську аудиторію. У такий спосіб сподіваються зменшити витрати та зробити випуски новин більш цікавими для онлайн-аудиторії. На BBC поставили амбітну мету створити найкращий новинний канал у світі.
Разом із дозволом мати більш розслаблений вигляд в ефірі журналістів заохочують частіше робити репортажі за допомогою камери смартфона, оскільки канал прагне залучити покоління TikTok.
Як стало відомо Deadline від джерел, на каналі новин, який перезапустять, працюватиме команда з восьми журналістів, котрі виконуватимуть функції кореспондентів і ведучих у студії. Поки триває відбір, на десяток найдосвідченіших ведучих BBC чекає невизначене майбутнє. Їм вже сказали, що вони не будуть головними ведучими на каналі. Дехто зі співробітників вважає, що це занадто жорстоко щодо професіоналів, які протягом тривалого часу вели новини.
BBC сподівається запустити новий канал 3 квітня, хоча інсайдери сказали Deadline, що зміни можуть відбуватися поступово протягом невизначеного періоду часу.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, телеканал BBC World News.
Також «Media Sapiens» повідомляв, що у мережі розповсюджують фейкове відео з логотипом BBC News, в якому йдеться про те, що Україна начебто несе відповідальність за ракетний обстріл залізничного вокзалу в Краматорську.
Фото: скріншот / Youtube