Британський інститут кіно виклав онлайн 300 мультфільмів

Британський інститут кіно виклав онлайн 300 мультфільмів

11:10,
1 Лютого 2018
3478

Британський інститут кіно виклав онлайн 300 мультфільмів

11:10,
1 Лютого 2018
3478
Британський інститут кіно виклав онлайн 300 мультфільмів
Британський інститут кіно виклав онлайн 300 мультфільмів
Автори:
Британський інститут кіно (British Film Institute) опублікував для вільного перегляду 300 мультфільмів, створених у країні починаючи з 1904 року.

З архіву Animated Britain можна простежити історію британської анімації: від намальованих вручну фільмів до об'ємної мультиплікації, пише It's Nice That.

«Ці фільми демонструють нове бачення еволюції британської анімації, копіткої роботи кадр за кадром, починаючи від найперших експериментів до найсучасніших новаторських проектів анімаційних студій у Великій Британії для Aardman, Веса Андерсона, Тіма Бертона та інших», – зазначає інститут кіно.

До архіву ввійшли роботи, створені починаючи з 1904 року, зокрема стрічки Боба Годфрея (Bob Godfrey), Джорджа Даннінга (George Dunning), Елісон Де Вер (Alison De Verе), Ненсі Ханни (Nancy Hanna) та інших. Крім того, можна переглянути замовлені урядом стрічки для інформування суспільства, пропагандистські ролики воєнних часів, а також рекламну анімацію компаній Guiness, Horlicks, Cadbury’s, Shell тощо. 

Відповідно, колекцію поділено на кілька тематичних розділів: «Ранняя анімація» (1900-1910 рр.), «Анімація в рекламі» (середини минулого століття) та кілька категорій з роботами конкретних авторів.

Мультфільми можна подивитися безкоштовно через BFI Player. Для перегляду з України потрібно скористатися VPN-сервісами.

Нагадаємо, нью-йоркська галерея Posteriati опублікувала  на своєму сайті більше 40 тисяч оцифрованих постерів кінофільмів різних років із 46 країн світу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду