Медіамагнат Руперт Мердок домагається купівлі Time Warner

Медіамагнат Руперт Мердок домагається купівлі Time Warner

00:00,
17 Липня 2014
2039

Медіамагнат Руперт Мердок домагається купівлі Time Warner

00:00,
17 Липня 2014
2039
Медіамагнат Руперт Мердок домагається купівлі Time Warner
Медіамагнат Руперт Мердок домагається купівлі Time Warner
Компанія Руперта Мердока 21st Century Fox у червні пропонувала купити Time Warner, однак отримала тверду відповідь: «Ні». Про це повідомила CNN.

Йдеться про можливість масштабної оборудки. Початкова ставка становила $80 млрд. Це означає, що вартість акції Time Warner (TWX) оцінено у $85 – на 20 відсотків вище, ніж вона котується на фондовій біржі.

Обидві сторони підтвердили у середу, що пропозиція надходила, однак відзначили, що нині переговори не відбуваються.

Тим не менш, експерти у медіасфері вважають, що Мердок «легко не здасться».

«Руперт Мердок не відійте убік, - вважає менеджер Mediatech Capital Partners Портер Бібб (Porter Bibb). – Він підвищуватиме ціну, поки не досягне свого».

Джерело, близьке до компанії Time Warner, заявило, що вона ладна вести боротьбу, аби лишитися незалежною. Тож медіамагнату, аби домогтися успіху, доведеться висувати «ворожу» пропозицію.

Time Warner публічно висловила «впевненість, що подальше виконання її стратегічного плану підвищить ставки акціонерів значно більше, ніж будь-яка пропозиція Fox».

Компанія володіє CNN і CNNMoney, кабельними мережами TBS, TNT, преміум-мережею HBO, а також кіностудією Warner Bros.

Оборудка поєднала б медіабренди Time Warner із мережею Fox, кіностудією the 21st Century Fox та розважальними кабельними мережами – такими, як FX, а також з Fox News і Fox Sports 1.

Вона надала б Fox доступ до низки угод на права показу спортивних змагань NBA та NCAA, що ними володіє Time Warner.

Оскільки їй належить CNN, щоб обійти регуляторні проблеми, Fox довелося б продавати цю новинну мережу.

Джерела заявили CNNMoney, що зацікавленість до її купівлі виявляють власник ABC і ESPN Walt Disney Co. та CBS.

Time Warner вважає, що навіть без CNN в урядових регуляторів виникли б проблеми зі злиттям та розміщенням під одним корпоративним дахом двох велетенських студій.

Така велика медійна оборудка могла б призвести до зростання платні за користування кабельними мережами для користувачів, відзначає CNN.

З іншого боку, об’єднання кабельних мереж дало б Fox більші важелі у переговорах із кабельними операторами щодо платні за вихід в ефір програм компанії.

Угоду не укладено, однак вартість акції Time Warner за короткий час, відколи поширилася новина, зросла на фондовій біржі на  15 відсотків.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
businessinsider.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду