На «Інтері» оголосили про початок «боротьби проти МВФ»

На «Інтері» оголосили про початок «боротьби проти МВФ»

14:42,
18 Квітня 2017
2226

На «Інтері» оголосили про початок «боротьби проти МВФ»

14:42,
18 Квітня 2017
2226
На «Інтері» оголосили про початок «боротьби проти МВФ»
На «Інтері» оголосили про початок «боротьби проти МВФ»
Сергій Каплін в ефірі «Інтера» заявив, що Міжнародний валютний фонд хоче забрати українську землю.

Після всього, що Сергій Каплін (народний депутат від «БПП») встиг наговорити про Арсенія Авакова та Сергія Пашинського, здавалось би, його нові заяви навряд чи можуть здивувати.

Але оскільки в «Інтера» тепер з’явився новий ворог в особі Олега Ляшка, у пана Капліна відкрилося друге дихання для, скажімо так, не зовсім пов’язаних зі здоровим глуздом заяв.

Вперше тему Олега Ляшка та МВФ Сергій Каплін порушив 31 березня. Тоді, критикуючи ініціативи лідера «радикалів» (а саме – змінити аграрний устрій держави на «фермерство»), депутат заявив: «Це спецоперація для того, щоб імітувати боротьбу за українську землю, і нишком таку українську землю віддати Міжнародному валютному фонду і тим іноземним компаніям, яких лобіює Міжнародний валютний фонд». «Інтер» не збалансував цю заяву іншими позиціями чи бекграундом. А згодом навіть подав ще одну, аналогічну цитату, проте цього разу вже із оголошенням війни від Сергій Капліна.

5 квітня депутат від БПП у коментарі для «Інтера» заявив: «27 років Міжнародний валютний фонд ішов до своєї головної мети - почати продаж української землі. І сьогодні дано старт продажу української землі. Ми починаємо великий тур по всій державі, по всіх селах, по всіх містах, по всіх фабриках, заводах, які залишилися. Тур спрямований на мобілізацію українських громадян для боротьби проти Міжнародного валютного фонду».

Ще цікавіше, що цю заяву Капліна на «Інтері» оголосили як «Парламентская оппозиция выступила против норм меморандума, который украинские власти подписали с МВФ. Оппозиционеры говорят, что будут добиваться отмены этих договоренностей». Це при тому, що Сергій Каплін входить до найбільшої провладної фракції в парламенті - «Блоку Петра Порошенка», а лідери цієї партії – прем’єр та президент – підтримують співпрацю з МВФ.

Цю заяву Капліна на «Інтері» теж не збалансували думками іншої сторони (Олега Ляшка чи, наприклад, міністра аграрної політики). І, звісно, до неї не додали бекграунд. Наприклад, що «головна мета МВФ» - це не забрати українські землі, а сприяти міжнародній фінансовій стабільності. І співпраця України з Фондом триває не 27 років, а 22 роки. І що немає жодних доказів, що фінансовій інституції ООН потрібні 603 тис. км2 українських земель, та й що вона взагалі планувала б з ними робити? І як Сергій Каплін планує боротися проти МВФ, проводячи акції на фабриках та в селах? І що означає «боротися проти» - добиватися закриття інституції? І чому «Інтер» замовчує користь від МВФ? Чи переваги від скасування мораторію на продаж землі?

Врешті-решт, «Подробности» самі обирають, які коментарі озвучувати в ефірі, а які ні. Якщо вже «боротьба проти МВФ» потрапляє у випуск новин, то така заява має бути збалансована іншими позиціями та бекграундом, інакше глядач просто не зможе сформувати об’єктивної думки. Враховуючи, що подібні заяви на «Інтері» транслюють вже не вперше, і вже не вперше замовчують реальні факти, можна зробити висновок, що журналісти або підтримують сказане Капліним, або воно їм просто вигідне.

Жоден інший канал взагалі не транслював коментарів політика на цю тему.

Детальніше про це та те, як ICTV транслював дитячі бої, а «Інтер» знайшов і так відомого всім кума Садового, читайте у публікації За що «Інтер» вз’ївся на Ляшка? Моніторинг теленовин за 3 — 8 квітня 2017 року

 

Скрін-шот podrobnosti.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду