Телебаченню вірить 59% росіян - дослідження «Левада-центру»

Телебаченню вірить 59% росіян - дослідження «Левада-центру»

14:21,
12 Серпня 2016
3052

Телебаченню вірить 59% росіян - дослідження «Левада-центру»

14:21,
12 Серпня 2016
3052
Телебаченню вірить 59% росіян - дослідження «Левада-центру»
Телебаченню вірить 59% росіян - дослідження «Левада-центру»
Автори:
Телебачення для жителів Росії залишається основним джерелом інформації про події у країні та світі, якому довіряють більшість росіян.

Про це свідчить опитування «Левада-центру».

Телебаченню вірять 59% росіян. Три роки тому таких було 51%. На думку респондентів, найбільш об'єктивну інформацію телебачення дає про зовнішню політику(58%). Проте 78% опитаних вважають, що вищі чиновники, розповідаючи про стан справ у країні, іноді «приховують правду» або навіть брешуть, пише Укрінформ.

На другому місці у «рейтингу довіри» - інтернет-видання, яким довіряють 20% респондентів. Інформації від друзів і соціальних мереж довіряють 12% росіян, відмічають соціологи.

За даними опитування, 42% росіян вважають, що більшість громадян відверто говорять про своє ставлення до влади й до президента Володимира Путіна, а 21% упевнені, що практично всі приховують те, що думають про владу. Кожен десятий заявив, що не може вільно говорити про політику, оскільки «боїться або почуває себе незручно, у 18% взагалі «немає такої потреби».

Як писав раніше MediaSapiens, російська пропаганда у Грузії часто змінює свої меседжі, а основні канали її поширення – це ЗМІ, засновниками яких є проросійські громадські організації. Згідно з результатами соціологічного дослідження, здійсненого у Грузії організацією National Democratic Institute (NDI) у 2015 році, 20% громадян дивляться новини про міжнародні події на іноземних каналах, з них 38% дивиться Перший російський канал, 30% –  RTR, 18% – «Россия 1», 16% – RENTV, CNN та  Euro News – 15% і 14% відповідно.
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
expres.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду