Школа журналістики УКУ запускає Відеоакадемію документального серіалу

Школа журналістики УКУ запускає Відеоакадемію документального серіалу

12:29,
26 Січня 2016
2675

Школа журналістики УКУ запускає Відеоакадемію документального серіалу

12:29,
26 Січня 2016
2675
Школа журналістики УКУ запускає Відеоакадемію документального серіалу
Школа журналістики УКУ запускає Відеоакадемію документального серіалу
Автори:
Школа журналістики Українського католицького університету (УКУ) у Львові оголошує набір на навчальну програму з документалістики – Відеоакадемію документального серіалу DOCemotion, яка відбудеться у квітні-травні 2016 року.

Про це йдеться на сайті програми.

Учасники Відеоакадемії навчатимуться мистецтва документалістики у фахівців із України, Великої Британії, Польщі та Данії. Зокрема майстер-класи проведуть Сергій Буковський, Ярослав Пілунський, Дорота Новаковська та Ніл Кемерон.

Потім учасники вирушать знімати документальний серіал «Декомунізація.UA» - 5-серійний документальний фільм, який стане результатом навчання.

Готуватись і працювати над документальним серіалом командам допоможуть досвідчені телевізійники Майкл Андерсен, Акім Галімов, Богдан Кутєпов, Андрій Приймаченко та Марія Малевська.

«Ентузіасти називають декомунізацію відновленням історичної пам’яті та справедливості, критики – переписуванням історії та полюванням на відьом. Погана обізнаність суспільства із суттю декомунізаційних законів та спекуляції політиків породжують масу міфів і страхів. Скільки коштуватиме українцю зміна таблички на його будинку? Хто має вирішувати, як зватимуться Дніпродзержинськ і Кіровоград? На чию честь назвати колишні вулиці Леніна й Будьонного?  Кому вирішувати, хто з історичних діячів герой, а хто лиходій? Де закінчується агітпроп і починається соціалістичне мистецтво? Піонерська краватка – символ режиму чи щасливих юних років? Якщо переосмислення радянської спадщини не на часі зараз, то коли? І чи буде колись? Що нам робити з нашим минулим, щоб воно не зникло з пам’яті, але не заважало нам рухатись у майбутнє? На всі ці запитання ми спробуємо знайти відповіді в нашому документальному серіалі», - анонсують проект організатори.

Відеоакадемія організована за підтримки проекту mymedia.org.ua. Автори найкращих робіт отримають можливість поїхати на стажування в одну з країн Кавказу.

Охочі взяти участь у Відеоакадемії повинні надіслати на електронну адресу journalist@ucu.edu.ua :

- розширену самопрезентацію (крім резюме, обов’язково вкажіть декілька відеоробіт та їхніх авторів, які для вас є орієнтиром чи прикладом у документалістиці);

- посилання на власні відео- та фотороботи (стисло проаналізуйте їхні переваги та недоліки; якщо робота колективна, зазначте свою роль у її створенні);

-  синопсис однієї серії  (до 4 000 знаків), в якому слід детально викласти пріоритетну ідею та ключові епізоди її втілення, запропонувати ситуації, в яких розкриваються головні герої, подати основні сюжетні повороти, протиріччя, способи побудови конфлікту, визначити зав’язку і кульмінацію серії (драматичну побудову), запропонувати локації знімання.

Заявки приймаються до 20 лютого 2016 року.  Списки учасників проекту будуть опубліковані на сайті Школи журналістики УКУ (journalism.ucu.edu.ua) та фейсбук-сторінці магістерської програми з журналістики до кінця лютого.

Заявки можуть подавати студенти 4-5 курсів будь-яких спеціальностей (із досвідом знімання відео і навиками монтажу) та молоді документалісти/відеографи із усієї України. З них відберуть 25 учасників.

Оргіназатори оплачують учасникам проїзд, харчування та проживання у Львові під час навчальних майстер-класів (20-23 квітня), а також відрядження на локацію (16-18 травня), де вони зніматимуть матеріал для пенталогії «Декомунізація.UA». Однак учасники повинні мати власну камеру або фотоапарат із режимом відео, телефон з можливістю знімання відео у високій якості, а також персональний комп’ютер.

Детальніше про проект можна дізнатися тут.

Фото: journalism.ucu.edu.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду