Нацрада затвердила склад Наглядової ради Суспільного мовлення

Нацрада затвердила склад Наглядової ради Суспільного мовлення

13:00,
18 Грудня 2015
1211

Нацрада затвердила склад Наглядової ради Суспільного мовлення

13:00,
18 Грудня 2015
1211
Нацрада затвердила склад Наглядової ради Суспільного мовлення
Нацрада затвердила склад Наглядової ради Суспільного мовлення
Автори:
17 грудня Національна рада на засіданні затвердила склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це йдеться на сайті Нацради. До складу Наглядової ради суспільного мовника увійшли представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.

Нагадаємо, від громадських об’єднань та асоціацій під час конференцій членами Наглядової ради було обрано Володимира Бринзака – у сфері фізичного виховання та спорту, Євгена Глібовицького – у творчій сфері, Дарію Карякіну – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяну Лебедєву – у сфері журналістики, Вадима Міського – у сфері захисту інтересів дітей та молоді,Олексія Панича – у сфері освіти та науки, Віктора Тарана – у сфері місцевого самоврядування, Тараса Шевченка – у правозахисній сфері. 

Від депутатських фракції та груп членами Наглядової ради НСТУ стали Тарас Аврахов (депутатська група «Воля народу»), В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа (депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт»), Сергій Таран (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»),Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк повідомила, що всі депутатські фракції та групи Верховної Ради України надали письмові підтвердження того, що запропоновані кандидатури відповідають вимогам статті 9 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». 

Строк повноважень членів Наглядової ради НСТУ становить чотири роки.

16 грудня відбулося ознайомче засідання членів Наглядової ради НСТУ. Тепер вони зможуть, за словами голови Національної ради Юрія Артеменка, зібратися на перше офіційне  засідання, обрати зі свого складу голову, заступника голови та секретаря і розпочати виконання визначених законом функцій.

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: nrada.gov.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду