Савік Шустер запросив громадян інвестувати у його канал, бо не хоче брати гроші у олігархів

Савік Шустер запросив громадян інвестувати у його канал, бо не хоче брати гроші у олігархів

11:26,
17 Грудня 2015
1864

Савік Шустер запросив громадян інвестувати у його канал, бо не хоче брати гроші у олігархів

11:26,
17 Грудня 2015
1864
Савік Шустер запросив громадян інвестувати у його канал, бо не хоче брати гроші у олігархів
Савік Шустер запросив громадян інвестувати у його канал, бо не хоче брати гроші у олігархів
Автори:
Телеведучий Савік Шустер, генеральний директор однойменної студії, заявив, що його телеканал 3S.tv не буде фінансуватися олігархами і запросив громадян і середній бізнес інвестувати у телеканал.

Звернення Савіка Шустера, яке вийшло у програмі «Шустер live» на кабельному каналі 3S.tv, опубліковане також на YouTube.

Савік Шустер анонсував програму відкритого фінансування «першого неолігархічного телеканалу 3S.tv».

«Я шалено люблю свободу і свободу слова. Я не хочу звертатися до олігархів, у яких гарматні або інші заводи. Я можу звертатися тільки до вас. Я звертаюсь до середнього бізнесу і запрошую їх до нас в акціонери. Інакше ми не зробимо канал, який не буде залежати від олігархів», - заявив телеведучий.

Він розраховує зацікавити дрібних інвесторів клубною карткою каналу 3S.tv, яка, за його словами, дозволить брати участь у програмі «Шустер live» телеканалу. Савік Шустер також вважає, що ці люди зможуть бути гарантами свободи слова мовника.

«Я запрошую людей купувати нашу клубну картку 3S.tv. І ці люди будуть частиною нашої команди, вони завжди зможуть брати участь в нашій програмі, вони зможуть до нас звертатися, зможуть нам радити. Вони зможуть бачити неправильні речі, які ми робимо, що дуже важливо. І, головне, вони будуть гарантами тієї свободи слова, яка є в цій студії, і прагнення до об'єктивності. Тут ніколи не буде ніяких інтриг і ніяких ігор з олігархами і владою», - заявив Савік Шустер.

Нагадаємо,ток-шоу «Шустер live» почало виходити на каналі «1+1» із 4 вересня. В ефір вийшло тільки два випуски.18 вересня «Шустер live» не вийшло на «1+1». На телеканалі повідомили, що вирішили перенести ефір програми. Приблизно о 20.30 програма почала транслюватися на каналі «112 Україна». При цьому Савік Шустер заявив, що «1+1» зняв програму за дві хвилини до ефіру, та припустив, що це домовленості між власником каналу й Адміністрацією Президента. Згодом прес-секретар Президента України Святослав Цеголко заперечив причетність відомства до цього. Савік Шустер під час ефіру отримав претензію «1+1» щодо трансляції на «112 Україна». 25 вересня «Шустер live» знову не вийшов в ефір «1+1».

Наразі програма «Шустер live» виходить тільки на каналі 3S.tv.

Як писав Media Sapiens, у нещодавньому інтерв’ю виданню LB.ua бізнесмен, колишній губернатор Дніпропетровської області і власник каналу «1+1» Ігор Коломойський заявив, що не був ініціатором зняття з ефіру телеканалу політичного ток-шоу «Шустер live».

Після цього діяльність продакшн-компанії «Савік Шустер Студія» почала перевіряти Державна фіскальна служба. журналіст, Савік Шустер заявив, що оскаржуватиме акт перевірки діяльності студії Державною фіскальною службою. За його словами, згідно акту Фіскальної служби порушення склали понад 10 млн грн. Водночас Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що повідомить ЗМІ, чи використовує керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров свої можливості, щоб впливати на ті чи інші медіа, в тому числі - на студію Савіка Шустера, яка виробляє політичне ток-шоу «Шустер live».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: скрін відео з YouTube
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду