UATV показуватиме телепрограми «Радіо Свобода» та «Чорноморської ТРК» про Крим

UATV показуватиме телепрограми «Радіо Свобода» та «Чорноморської ТРК» про Крим

17:50,
12 Листопада 2015
1795

UATV показуватиме телепрограми «Радіо Свобода» та «Чорноморської ТРК» про Крим

17:50,
12 Листопада 2015
1795
UATV показуватиме телепрограми «Радіо Свобода» та «Чорноморської ТРК» про Крим
UATV показуватиме телепрограми «Радіо Свобода» та «Чорноморської ТРК» про Крим
Автори:
Український державний телеканал іномовлення UATV транслюватиме інформаційно-аналітичну телепрограму «Крим.Реалії» української служби Радіо Свобода, інформаційну програму «Чорноморської ТРК» «КримLIVE» , а також відеоблог з історії кримських татар Tugra, що розміщується на сайті «Крим.Реалії».

Про це 10 листопада повідомили на брифінгу представників МІП, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, а також керівництва проекту Радіо Свобода - «Крим.Реалії», повідомляє прес-служба відомства.

Радник глави МІП з питань Криму Еміне Джеппар зазначила в коментарі «Крим.Реалії», що програми вийдуть в ефір протягом тижня-півтора. Вона додала, що після анексії півострова Росією в інформаційному напрямку існують два основних виклики: відновлення мовлення українських ЗМІ на Крим та системна підтримка кримської теми у вітчизняному та закордонному інформпросторах. Щодо проекту Tugra, пані Джеппар зазначила, що історичний блог має зацікавити представників кримськотатарської діаспори, яка до прикладу в Туреччині нараховує біля 3 мільйонів.

«Зокрема, Tugra - це один з кроків до того, щоб історія Криму стала частиною української історії», - наголосила вона. 

Член Національної Ради з питань телерадіомовлення Сергій Костинський, який був попереднім радником міністра Юрія Стеця, наголосив, що результатом співпраці Нацради та МІП стала підтримка кримських телеканалів ATR і Чорноморської ТРК щодо включення до пакетів провайдерів програмної послуги; підтримка державної Мультимедійної платформи іномовлення України та загалом забезпечення доступу кримських та кримськотатарських телепрограм до широкої аудиторії, як в межах країни, так і за кордоном.

«Світ буде поінформований про ситуацію із дотриманням прав людини, колективних прав кримськотатарського народу, свободою слова і преси в анексованому Криму», - зазначив він.

Нагадаємо, у вересні стартував спільний проект «Радіо Свобода» та Першого каналу «Українського радіо» - щоденна передача програма «Крим.Реалії», над якою працюють журналісти Олександр Янковський, Павло Казарін, Севгіль Мусаєва-Боровик, Володимир Притула та інші.

Як писав Media Sapiens, український державний телеканал іномовлення UATV з 1 грудня почне транслюватися в кабельних мережах низки країн, а нині вже транслюється з трьох супутників. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду