Американське суспільне радіо NPR запускає власну рекламну кампанію

00:00,
8 Лютого 2013
313

Американське суспільне радіо NPR запускає власну рекламну кампанію

00:00,
8 Лютого 2013
313
Американське суспільне радіо NPR запускає власну рекламну кампанію
National Public Radio побудувало свою репутацію, здебільшого, уникаючи реклами самого себе. Однак зараз воно планує розгорнути масштабну рекламну кампанію. 

Останнім часом радіо NPR стало втрачати свою популярність. Певною мірою це пов’язано із тим, що у радіо як інформаційного каналу з появою новітніх ЗМІ поменшало прихильників. Тому це суспільне радіо вирішило випустити першу у своєму роді рекламну кампанію самого себе, яка буде призначена залучати нових слухачів.

Про це суспільне ЗМІ, якому скоро виповнюється 42 роки, оголосило цього тижня. Мовник планує витратити на рекламну кампанію близько $ 750 тис., які він отримав із гранту на розвиток від Фонду Форда. Рекламна кампанія діятиме протягом трьох місяців на декількох станціях PBS в США і буде супроводжуватися розміщенням зовнішньої реклами. У ній задіють цифрові, друковані та соціальні медіа.

Директор NPR з маркетингу Емма Карраско (Emma Carrasco) коментує ситуацію так: «Постійна аудиторія радіо в США зараз складає 34 мільйонів осіб, і нам потрібно зробити все, що вони обрали саме NPR».

Джерело: Business News

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
businessnewsdaily
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду