Instagram і Facebook не блокуватимуть брехню політиків, але дадуть користувачам інструменти контролю
Instagram і Facebook не блокуватимуть брехню політиків, але дадуть користувачам інструменти контролю
Facebook минулого року розкритикували за те, що дозволяє політикам брехати у рекламних постах, розміщених на платформі, пише The Verge.
У новині, опублікованій на офіційному блозі, компанія Facebook заявила, що основу своєї політики базувала на принципі, що «люди повинні мати можливість почути тих, хто хоче бути їхніми лідерами», і «те, що вони кажуть, слід ретельно перевіряти та обговорювати в публічній площині».
Facebook буде пропонувати «більше прозорості» та контролю над політичною рекламою для користувачів як Instagram, так і Facebook.
Поточна рекламна політика компанії потрапила під жорстку критику минулого року, коли з'ясувалося, що вона звільняє політиків від правил щодо розміщення дезінформації в рекламі. Однак Facebook залишається непохитною у своїй позиції, пишуть журналісти видання.
Замість того, щоб здійснювати якісь зміни у політиці щодо політичної реклами, Facebook надає своїм користувачам більше контролю над рекламою, яку вони бачать.
«Це подібне до того, коли ви й зараз можете повідомити Facebook, що хочете бачити менше реклами на певні теми. Компанія каже, що додасть нові функції контролю, аби ви могли бачити менше рекламних політичних кампаній у Facebook та Instagram. Там планують запустити цю функцію цього літа у США», — зауважують у статті.
У Facebook також кажуть,, що додадуть більше функцій, які дозволять кожному бачити, хто саме проводить рекламні кампанії на платформі. Тепер ви зможете побачити, скільки користувачів рекламодавець намагався досягти, а інструменти пошуку та фільтрації бібліотеки оновлять. Facebook повідомляє, що планує впровадити ці оновлення у першому кварталі цього року.
Наприкінці 2019-го Spotify прийняв рішення «призупинити» політичну рекламу на своїй платформі, писав MediaSapiens.
Ми також повідомляли: починаючи з 22 листопада, у Twitter заборонили будь-яку політичну рекламу. Забороняється рекламувати контент із посиланням на кандидатів, політичних партій, законодавство чи заклики для голосування. Щоправда, поки це стосується політичних подій у США, Канаді, Індії, ЄС та Австралії.