BBC щодня випускатиме інфографіку і поширюватиме через соцмережі

00:00,
10 Травня 2014
1231

BBC щодня випускатиме інфографіку і поширюватиме через соцмережі

00:00,
10 Травня 2014
1231
BBC щодня випускатиме інфографіку і поширюватиме через соцмережі
BBC щодня випускатиме інфографіку та поширюватиме її у соціальних мережах. Це має стати частиною експерименту із залучення аудиторії до нових платформ через інновації, пише journalism.co.uk.

Починаючи з 19 травня BBC щоденно поширюватиме у Facebook, Twitter та Pinterest дві інфографіки на тему актуальних новин.

Ми намагаємося зробити щось справді цінне, цікаве доповнення до великої статті», – каже Аманда Фарнсворт (Amanda Farnsworth), редактор із візуальної журналістики BBC News.

За її словами, інколи інфографіка може стосуватися таких серйозних тем, як події у Сирії чи Україні, але може також відображати уявлпення широкої аудиторії.

«Багато людей користуються мобільними версіями сайту або заходять на сайт із соціальних медіа», - каже Аманда Фарнсворт. Саме потребам цієї аудиторії слугуватиме щоденна інфографіка у соціальних мережах.

За словами редакторки, візуальна журналістика відповідає трьом потребам аудиторії: чіткість, живий сучасний спосіб подачі новинного матеріалу та допомога в розумінні.

Аманда Фарнсфорт анонсувала новий проект під час конференції «Великі дані для медіа» (Big Data for Media), що відбулася 8 травня у Лондоні.

Новий проект продовжить серію експериментів BBC у соціальних мережах, що відбуваються останнім часом. здійснює останнім часом. Йдеться, зокрема, про #BBCtrending та Instafax.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
bbc.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду