Instagram запустив нову функцію – канали трансляцій

Instagram запустив нову функцію – канали трансляцій

12:50,
16 Червня 2023
2793

Instagram запустив нову функцію – канали трансляцій

12:50,
16 Червня 2023
2793
Instagram запустив нову функцію – канали трансляцій
Instagram запустив нову функцію – канали трансляцій
Instagram конкуруватиме з Telegram.

Від сьогодні, 16 червня, трансляційні канали — нова функція в інстаграмі — доступні користувачам у всьому світі. Про це повідомив генеральний директор материнської компанії Meta Марк Цукерберг.

Канали, як розповіли в компанії, є інструментом обміну повідомленнями «від одного до багатьох». Тобто функція дає змогу авторам надсилати повідомлення безпосередньо підписникам, які можуть реагувати на них і голосувати в опитуваннях, але не можуть відповідати безпосередньо. Канали підтримують, зокрема, текст, зображення, відео та голосові повідомлення, опитування та реакції. Тож соцмережа отримала функціонал, подібний до того, що є в телеграм-каналах.

Автор може створити канал зі своєї поштової скриньки в інстаграмі. Підписники отримають одноразове сповіщення про приєднання. Після приєднання канал з’явиться в папці «Вхідні» поруч з іншими повідомленнями.

Користувачі можуть перейти до розділу «Вхідні» і переглянути «Пропоновані канали», щоб знайти ті, до яких вони можуть приєднатися. У Instagram зазначили, що ці пропозиції базуються на «вашому інтересі, взаємодії з авторами та активності в інстаграмі».

В авторів є можливість створювати канал для всіх підписників або лише для платних підписників. Автори можуть заохочувати слідкувачів приєднатися до каналу, використовуючи спеціальну наклейку в сториз або закріплюючи посилання на канал у своєму профілі.

У подальшому також запровадять можливість запрошувати інших користувачів приєднуватися до авторського каналу в якості співавторів.

Нагадаємо, інстаграм дозволив додавати музику до щоденних статусів. Крім цього, в соцмережі запровадили можливість додавати до п’яти посилань в описі свого профілю.

Фото: Instagram

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду