Telegram на вимогу Apple видалив декілька російськомовних каналів

Telegram на вимогу Apple видалив декілька російськомовних каналів

11:26,
26 Вересня 2022
1929

Telegram на вимогу Apple видалив декілька російськомовних каналів

11:26,
26 Вересня 2022
1929
Telegram на вимогу Apple видалив декілька російськомовних каналів
Telegram на вимогу Apple видалив декілька російськомовних каналів
Канали належали білоруським проросійським пропагандистам.

Компанія Telegram на вимогу Apple заблокувала на iPhone/iPad кілька пов'язаних з Білорусією російськомовних каналів сумарною чисельністю 80 тисяч підписників. Адміністратори ще кількох подібних каналів загальною чисельністю 50 тисяч підписників отримали попередження від команди Telegram про те, що вони порушують правила Apple. Про це повідомляє засновник Telegram Павло Дуров.

«Адміністратори каналів мають максимально серйозно сприймати подібні попередження та намагатися робити все можливе, щоб допущені порушення не повторювалися. Інакше їх канали будуть неминуче заблоковані у версіях Telegram, які розповсюджуються через App Store та Google Play. Втеча в інші мобільні програми не допоможе їм уникнути обмеження доступу, оскільки будь-який інший мобільний додаток, так само як і Telegram, буде зобов'язаний дотримуватися правил магазинів додатків», — зазначив Павло Дуров.

За його словами, деякі канали, що видалені на вимогу Apple, можуть залишитись у вільному доступі у вебверсіях і версіях Telegram, завантажених з telegram.org, а не магазинів додатків. Однак це не стосуватиметься тих каналів, які одночасно порушать правила Telegram, а не лише правила Apple або Google. Наприклад, правила Telegram прямо забороняють публічні заклики до насильства. Павло Дуров наголосив, що зазвичай компанія попереджає про порушення і спершу видаляє лише пост з провокацією. Але повторне порушення майже неминуче призводить до блокування каналу. Саме так трапилось з одним із видалених каналів, що закликав «різати» та «розстрілювати» беззбройних людей. Напередодні адміністратори каналу отримали попередження про неприпустимість такого контенту, а пост із закликами було приховано. Але власники каналу продублювали текст, додавши до нього скриншот із попередженням від Telegram. «Так робити ніколи не варто», — порадив Дуров.

За даними ЗМІ, мова йде про Telegram-канал ДШРГ «Русич».

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що YouTube видалив канал білоруського пропагандиста Азаренка.

Фото: socportal.info

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду