Twitter оновила дизайн вебверсії

Twitter оновила дизайн вебверсії

16:00,
12 Серпня 2021
2019

Twitter оновила дизайн вебверсії

16:00,
12 Серпня 2021
2019
Twitter оновила дизайн вебверсії
Twitter оновила дизайн вебверсії
Автори:
Новий шрифт соцмережи можна зустріти в додатку та стрічці соціальної мережі.

Соціальна мережа Twitter оновила дизайн вебверсії, а саме: змінила шрифт та зробила більш контрастні кольори.

«Cпочатку це може здатися дивним, ці оновлення роблять нас більш доступними, унікальними та зосередженими на вас s на тому, про що ви говорите», — розповіли 11 серпня в Twitter Design.

Новий шрифт називається Chirp. Його можна зустріти в додатку та стрічці соціальної мережі. «Усі західномовні тексти тепер вирівнюється вліво, що полегшує читання під час прокручування. Незахідні мови залишаються незмінними», — пояснили в компанії.

Як пише CNET, раніше Twitter використовувала шрифти SF Pro, Roboto та Helvetica Neue.

Нагадаємо, у липні 2021 року стало відомо, що соцмережа Twitter тестує кнопки «за» та «проти» під публікаціями. Раніше ЗМІ писали, що Twitter може запровадити реакції-смайли на дописи у стилі Facebook. Наразі у Twitter за допомогою смайлів можна реагувати на приватні повідомлення.

Фото: Twitter Design

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду