Розробникам «ВКонтакте» вдалося частково обійти блокування в Україні

Розробникам «ВКонтакте» вдалося частково обійти блокування в Україні

19:05,
13 Вересня 2020
4404

Розробникам «ВКонтакте» вдалося частково обійти блокування в Україні

19:05,
13 Вересня 2020
4404
Розробникам «ВКонтакте» вдалося частково обійти блокування в Україні
Розробникам «ВКонтакте» вдалося частково обійти блокування в Україні
Автори:
Соцмережа без перешкод працює на мобільних пристроях. Щоб зайти в «ВКонтакте» з десктопа, як раніше, потрібен vpn.

Російська соціальна мережа «ВКонтакте» на своїй офіційній сторінці для українських користувачів повідомила, що розробники поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому ВК тепер можна користуватися «без обмежень». Про це пише «Українська Правда».

«Користуйтеся VK як і раніше, без жодних VPN. Ми покращили роботу проксі в мобільному додатку, тому з'єднання тепер стабільніше», - заявили розробники.

У повідомленні йдеться, що для українських користувачів відтепер немає перешкод. Мова про те, що вже не потрібно встановлювати сервіси для обходу блокування, щоб соцмережа безперебійно працювала на мобільних пристроях.

Кореспондент Mediasapіens випробував, чи справді це твердження відповідає істині. Журналісту вдалось зайти в мережу «ВКонтакте» на мобільному пристрої. При спробі зайти в соціальну мережу в десктопу видає помилку.

Спроба зайти в соцмережу з десктопа. Фото: Mediasapiens

Зайти вдалось з мобільного пристрою. Фото: Mediasapiens

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО «Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (cанкцій)», які передбачають продовження блокування в Україні російських інтернет-сервісів і соцмереж, а також санкції проти низки російських медійних компаній і розробників програмного забезпечення.

Санкції строком на три роки продовжено щодо ООО «Мэйл.ру груп», ТОВ «Мейл.ру Україна», ООО «ВКонтакте», ТОВ «В Контакті», на один рік – щодо ООО «Яндекс» і ТОВ «Яндекс.Україна», а також низки розробників програмного забезпечення, у тому числі «Лаборатория Касперского», «Доктор Веб», 1С та інших.

Фото: Українська Правда

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Сергій
14:59 / 13.10.2023
Прокси-серверы и VPN (виртуальные частные сети) позволяют вам скрыть ваш настоящий IP-адрес и обходить ограничения, установленные вашим интернет-поставщиком или правительством. Это делает возможным доступ к ВКонтакте и другим заблокированным ресурсам. Можно воспользоваться услугами Hottelecom для получения качественного прокси.
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду