Цукерберг про Шарлотсвілл: «Ми повинні зблизити людей»

Цукерберг про Шарлотсвілл: «Ми повинні зблизити людей»

14:34,
18 Серпня 2017
1113

Цукерберг про Шарлотсвілл: «Ми повинні зблизити людей»

14:34,
18 Серпня 2017
1113
Цукерберг про Шарлотсвілл: «Ми повинні зблизити людей»
Цукерберг про Шарлотсвілл: «Ми повинні зблизити людей»
Автори:
CEO соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) пояснив політику Facebook щодо мови ворожнечі та заявив, що задля зменшення ненависті в суспільстві людям потрібно зблизитися.

У пості на своїй сторінці в Facebook підприємець зазначив, що ніхто не народжується з екстремістськими поглядами. Він переконаний, що культуру ненависті можна подолати.

«У нашій спільноті [команді Facebook] немає місця ненависті. Тому ми завжди видаляли будь-які публікації, які просувають або прославляють злочини на ґрунті ненависті або терористичні акти, зокрема й те, що сталося в Шарлоттсвіллі. З огляду на можливість нових подібних акцій, ми уважно стежимо за ситуацією і зупинимо загрози насильства. Ми не можемо бути завжди ідеальними, але я обіцяю, що ми продовжимо працювати над тим, щоб зробити Facebook місцем, в якому кожен почуватиметься в безпеці», — написав Марк Цукерберг.

Він додав, що будучи євреєм, сам часто замислювався, звідки в людях стільки ненависті. «Жахливо, що ми досі змушені промовляти, що неонацисти і білі супремасисти (прихильники ідеології вищості білої раси. — MS) неправі — наче це не очевидно. Думками я з жертвами ненависті по всьому світу, і з тими, у якого вистачило сміливості боротися з нею кожен день. У світі завжди буде зло, і напевно, ми нічого не можемо з цим вдіяти. Однак у нашій культурі існує дуже велика поляризація, і саме з це ми можемо дещо зробити. У суспільному дискурсі бракує балансу, нюансів і глибини, і я вірю, що ми можемо це змінити. Ми повинні зблизити людей, і я впевнений, що нам це вдасться»,  — додав гендиректор Facebook.

Нагадаємо, 12 серпня в американському містечку Шарлотсвілл (Вірджинія) відбувся марш крайніх правих під назвою «Unite the Right». Через сутички загинули троє осіб та ще близько 19 постраждали. 

Соціальна мережа Facebook почала видаляти посилання на неонацистський сайт після образ жертви протестів у Шарлотсвіллі.

Згодом у Twitter почали викладати імена учасників правого маршу в Шарлотсвіллі – одного звільнили з роботи. А пост в Twitter колишнього президента США Барака Обами з приводу подій в Шарлотсвіллі отримав найбільшу кількість лайків за всю історію соціальної мережі.

www.cnet.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду