Марк Цукерберг оголосив про нову місію Facebook

Марк Цукерберг оголосив про нову місію Facebook

16:10,
23 Червня 2017
6687

Марк Цукерберг оголосив про нову місію Facebook

16:10,
23 Червня 2017
6687
Марк Цукерберг оголосив про нову місію Facebook
Марк Цукерберг оголосив про нову місію Facebook
Автори:
Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг опублікував на своїй сторінці звернення до користувачів, у якому розповів про нову місію мережі.

За словами глави компанії, головна мета Facebook - «зблизити світ» та надати людям можливість побудувати власні спільноти. Цукерберг назвав нову місію продовженням попередніх гасел та цілей компанії. Однак нове завдання стане ключовим для Facebook на наступні десять років. Він також зазначив, що нова місія покликана відображати те, що сфера відповідальності Facebook «розширюється», пише Forbes.

Важливою частиною нової місії є підтримка адміністраторів груп і лідерів спільнот. Тому у Facebook  з’являться нові функції для адміністрування груп: статистика, планувальник публікацій, фільтри для запитів про вступ до групи, видалення контенту від заблокованих користувачів та взаємодія між групами.

Глава компанія зазначив, що пібльше мільярда користувачів соціальної мережі є членами різних груп, однак лише 100 мільйонів із них є учасниками груп, які вони вважають значущими. Тому Facebook ставить за мету допомогти 1 мільярду людей приєднатися до дійсно значущих груп.

Нагадаємо, раніше цієї зими Марк Цукерберг вже звертався до своїх користувачів. Тоді він розповів про плани змінити формат роботи соцмережі, перетворити її з мережі для друзів і сім'ї на платформу для розвитку глобальної соціальної інфраструктури.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Facebook
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду