Дуров щомісяця платить $1 млн власних коштів на підтримку Telegram

Дуров щомісяця платить $1 млн власних коштів на підтримку Telegram

13:04,
29 Лютого 2016
2316

Дуров щомісяця платить $1 млн власних коштів на підтримку Telegram

13:04,
29 Лютого 2016
2316
Дуров щомісяця платить $1 млн власних коштів на підтримку Telegram
Дуров щомісяця платить $1 млн власних коштів на підтримку Telegram
Автори:
Павло Дуров, засновник месенджера Telegram, розповів, що проекту необхідно в найближчі роки навчитися заробляти. Нині ж він щомісячно вкладає у проект $1 млн власних коштів.

Про це пише Fortune.

Павло Дуров вважає, що Telegram буде активно рости протягом деякого час, але нескінченно вкладати по мільйону доларів на місяць (стільки зараз обходиться підтримка проекту особисто Дурову) не вийде.

Дуров розповів, що до нього зверталися відомі венчурні інвестори Кремнієвої долини, але впускати їх в капітал проекту він не став.

Гроші в Дурова є завдяки продажу своєї частки соціальної мережі ВКонтакте, яку він створив разом зі своїм братом. Загалом, за інформацією Fortune після виходу з ВК у нього було близько $300 млн. Оскільки йому довелось покинути Росію, він придбав собі громадянство Карибського острову Сент-Кіттс – це коштує $250 тис і дає можливість безвізових подорожей до Європи. І згодом, в 2012 році він запустив Telegram.
 
Компанія почала свою діяльність з маленького офісу в Берліні, але зараз команда працює з кількох різних помешкань і будинків, які орендуються через Airbnb.com. Через місяць-два команда змінює своє місце проживання. Дуров описує такий спосіб життя як «кочівницький». За його словами компанія зареєстрована у кількох європейських країнах.
 
Дуров розглядає Telegram, як платформу, де сторонні розробники могли б створювати власні сервіси на основі його АРІ і ділити виручку з самим месенджером.
 
Telegram доступний користувачам з літа-осені 2013 року і ним зараз користується вже понад 100 мільйонів чоловік. За допомогою спеціального API до месенджер можна підключати «ботів» – ці служби відповідають на команди користувачів і, в теорії, можуть виконувати комерційні платні завдання або іноді показувати рекламу.
Нагадуємо, що в грудні Дуров відмовився видавати російській владі особисті дані користувачів Telegram. За словами Дурова,  «як не видавав, так і не буде видавати особисті дані та ключі шифрування третім сторонам».

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Павло Дуров, Fortune
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду