Twitter створить раду з питань боротьби з тролями

Twitter створить раду з питань боротьби з тролями

17:30,
9 Лютого 2016
2065

Twitter створить раду з питань боротьби з тролями

17:30,
9 Лютого 2016
2065
Twitter створить раду з питань боротьби з тролями
Twitter створить раду з питань боротьби з тролями
Автори:
Керівництво Twitter ухвалило рішення створити раду, яка займеться питаннями боротьби з образами і залякуванням у соцмережі (Twitter Trust and Safety Council).

Про це повідомляє Engadget

За словами керівника з питань глобальної політики Twitter Патрісії Картес, компанія винайме спеціалістів із майже 40 правозахисних організацій. Серед них GLAAD, яка займається інтересами ЛГБТ-спільноти, Національна мережа протидії насиллю в сім’ї та британська благодійна організація the Samaritans, що надає психологічну допомогу телефоном. 

Компанія також хоче залучити до своєї ради спеціалістів з організації з захисту прав жінок Feminist Frequency. Її керівник Аніта Саркісян раніше порушувала питання про те, як жінки зображаються у відео-іграх. 

Вдатися до заходів безпеки керівництво компанії підштовхнула злива скарг від користувачі, які вимагали посилити правила щодо принижень одними людьми інших, особливо тих, що скеровані на жінок. 

Раніше у лютому 2015 гендиректор Twitter Дік Костолото визнав, що компанія зазнає  труднощів у боротьбі з інтернет-порушниками на своїй платформі. «Ми погано справляємося з тролями на нашій платформі, й це продовжується роками. Це не секрет, і весь світ про це говорить щодня. Ми втрачаємо ядро нашої аудиторії просто тому що не можемо ефективно боротися з тролінгом», - сказав він. 

З середини 2015 року Twitter видалив 125 тисяч акаунтів, які пропагують тероризм, в першу чергу пов'язаних у ISIS. При цьому, у компанії збільшили штат співробітників, які розглядають скарги користувачів, що доволило значно зменшити час розгляду таких скарг.

Нагадуємо, що користувачі Google, які будуть вводити в пошуковику екстремістські запити, у видачі отримають сайти антирадикальної спрямованості. Пілотний проект Google, спрямований на боротьбу онлайн-діяльністю терористичних організацій, у тому числі ІДІЛ, запустять паралельно з алгоритмом, що полегшує ідентифікацію екстремістського відео в мережі.

Engadget
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду