У Росії можуть заблокувати Facebook та Twitter

У Росії можуть заблокувати Facebook та Twitter

00:00,
16 Травня 2014
2437

У Росії можуть заблокувати Facebook та Twitter

00:00,
16 Травня 2014
2437
У Росії можуть заблокувати Facebook та Twitter
У Росії можуть заблокувати Facebook та Twitter
В Росії можуть заблокувати соцмережі Facebook та Twitter. Про це в інтерв’ю виданню «Известия» заявив заступник голови Роскомнагляду Максим Ксьонзов.

Потім прес-секретар Роскомнагляду Вадим Ампелонський підтвердив, що це не особиста точка зору чиновника, а позиція всього відомства.

За словами прес-секретаря, відомство справді розглядає можливість повністю заблокувати сервіс мікроблогів Twitter та соцмережу Facebook і не вбачає у цьому жодних ризиків.

«Ксензов достатньо чітко та детально сформулював позицію Роскомнагляду»,  – сказав Ампелонський.

Раніше заступник голови відомства Максим Ксьонзов заявив, що керівництво деяких зарубіжних інтернет-компаній не йде на контакт із владою в Росії і використовує користувачів як політичний інструмент. Зокрема, з приводу Twitter чиновник заявив: «Послідовно відмовляючись виконувати наші вимоги, вони спеціально створюють умоки, в яких блокування цього ресурсу на території нашої країни стає практично неминучим».

Максим Ксьонзов також сказав, що Роскомнагляд може «завтра ж, протягом кількох хвилин заблокувати Twitter чи Facebook у Росії», не вбачаючи у цьому великих ризиків.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
penguinproducer.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду